top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: viskas apie šventas Kalėdas!

Sveiki, sulaukę šventų Kalėdų!

Džiaukitės susitikę, džiaukitės, kad dalinatės maistu, kuris nėra tik maistas: Kalėdų patiekalai yra dalijimasis meile, šiluma, rūpesčiu, prisiminimais. Išbūkite šį laiką pilna ir atvira širdimi. Skanios ir geros nuotaikos!


Kalėdų patiekalai_Alfo receptai
VMG nuotr.

Paprastas, net ypatingas. Tai drėgnas pyragas, kuriam ypatingą tekstūrą, sodrumą ir malonios rūgštelės suteikia į tešlą įmaišyta juodųjų serbentų uogienė, o morenginė karūna apdovanoja saldžiu traškiu malonumu. Puikus pasirinkimas šventėms, nes nesudėtingas receptas, o rezultatas nepamirštamas.

pyragas su morengo kepure_receptas_Kalėdų patiekalai
VMG nuotr.

Pirmadienį unikalioje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino ančiukų kulšelių sriubą antrai Kalėdų dienai ir mangų bei pasiflorų želė pašteto užkandžiams, kuri tiks visoms šventėms ir įvairiausioms progoms.


Kalėdų patiekalai_Alfo receptai
Alfo Ivanausko nuotr.

Ko visi laukia per Kalėdas? Tradicinių mielinių pyragėlių su mėgstamu įdaru! Iškepkite šventinį valgomą vainiką iš pyragėlių su skirtingais įdarais: grybų ir lęšių ir kopūstų. Neatsivalgomi!

mieliniai pyragėliai su grybų įdaru_mieliniai pyragėliai su kopūstų įdaru_receptas
VMG nuotr.

Šventė – tai ne tik mišrainė, silkė ir brusketos su ypatingais pagardais. Pasirūpinkite skaniais gėrimais – jie yra geriausi jaukių pokalbių kompanionai. 7 šventei subalansuotus receptus rasite čia.


Kalėdiniai gėrimai_nealkoholiniai kokteiliai_receptas
VMG nuotr.


Alfas Ivanauskas nesiliauja stebinti savo gerbėjų ir vėl griauna stereotipą, jog natūralūs ir tvarūs papuošimai yra skurdūs, blankūs ir nuobodūs. Šįkart net dvi kalėdines egles jis dekoravo gamtoje rastomis šakomis, nendrėmis, gilėmis, kankorėžiais, plunksnomis ir tais pačiais, jau ne vienerius metus jo namuose kalėdinę nuotaiką kuriančiais, eglės žaisliukais. Pasmalsauti, pasigrožėti ir pasisemti idėjų galite čia.


Alfo Kalėdinės eglutės dekoracijos_receptas
Alfo Ivanausko nuotr.

Gražių švenčių.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page