top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: valgomos dovanos, šventiniai pyragai ir kalėdinė nuotaika

Ruošiatės? Žinoma, kad ruošiatės! Ruošiamės ir mes kasdien sukurdami kuo daugiau šventinės nuotaikos ir net kasdienybę švente paverčiančių gardžių valgių.

Ką labiausiai skaitote?

Alfo Ivanausko receptai_kalėdiniai receptai
VMG nuotr.

Kokios šventės be burnoje tirpstančio pyrago? Šis kalėdinis kriaušių pyragas su kreminiu įdaru bus ypatingo skonio: jame dominuoja kriaušės, mandarinai ir nealkoholinis kalėdinis vynas. Greitai ir lengvai pagaminamas, o įspūdį palieka ilgai ir tikrai ypatingą. Išbandykite receptą nedvejodami.


kriaušių pyragas_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino patiekalus, kurie bet kuriai šventei suteiks dar daugiau skonio ir žavesio, o kasdienius pietus pavers tikra švente: greitą grybų picą, jautienos salotas su žolelių padažu, keptų obuolių ledus su cinamonu.


Alfo receptai_pica su grybais_keptų obuolių ledai
Alfo Ivanausko nuotr.

Nedovanokite bet ko, kad tik kažką padovanotumėte. Jeigu nežinote, kokia dovana nudžiugintų, jeigu labai baisu suklysti, sukurkite dovaną patys – niekada neprašausite. Ateiti į svečius su kaspinu perrištu pyragu, atnešti savo virtos vasaros uogų uogienės arba minkštučių spurgų visada yra geras tonas ir dovana į dešimtuką. Šiemet turime ypatingų pasiūlymų!


naminiai zefyrai_marshmallow_receptas
VMG nuotr.

Pasiilgote mažos elegantiškos šventės, kurioje nėra nieko labai įpareigojančio, tik lengvi pokalbiai, skani arbata ir gardūs mini užkandžiai? Jaučiate, kad jau reikėtų įkvepiančios pertraukėlės? O gal vis dar nėra šventės jausmo, nors šventės artėja? Išmėginkite popietės

arbatėlės (angl. „afternoon tea") ritualą mieste. Kur? Čia.


Afternoon tea_popietės arbatos ritualas mieste

Svarbiausia savaitės mintis galėtų būti kad ir ši. Paskambinkite, aplankykite, pavalgykite kartu.Iki.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page