top of page

Skaitomiausiųjų TOP5. Paruoštukai Kalėdoms: silkės salotos, lietiniai su aguonomis, kitokie kūčiukai

Savaitė buvo pilna visko, kaip dabar visko pilni yra visi prekybos centrai. Bet nepamirškime, kad geriausios dovanos ir skaniausias maistas yra pagaminamas mūsų namuose ir virtuvėse. Ką labiausiai skaitėte ir gaminote šią savaitę?

Alfo Ivanausko kalėdiniai receptai ir patarimai
VMG nuotr.

Virtuvės šefas, kulinarinių laidų ir knygų autorius Alfas Ivanauskas, kurio „Malda skoniui” „World Gourmand Cookbook Awards“ pelnė inovatyviausios ir kūrybiškiausios kulinarinės knygos apdovanojimus, pirmadienį pristatė naują, jau ketvirtą, elektroninę receptų ir švenčių idėjų knygą „Kartų Kalėdos”. Vartykite nemokamai, dalinkitės ja su kitais, gaminkite kartu, su įkvėpimu ir įdomiai!


nauja Alfo knyga KARTŲ KALĖDOS
VMG nuotr.


Kalėdiniais šiuos lietinius pavadinome dėl aguonų, kurios iškart asocijuojasi su šia švente, tačiau smagus aguonų grūdelių traškėjimas gali suteikti žavesio bet kuriam rytui bet kurį sezoną. Patiekite su mėgstamu įdaru ar be jo: blynelių vis tiek neliks nė vieno per kelias minutes. Skanaus. Receptas čia.


lietiniai su aguonomis_ Kalėdų receptai
VMG nuotr.

Pirmadienį kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas kvietė iš lėto pradėti planuoti Kūčių vakarienės patiekalus ir išbandyti tradicinius, bet kiek kitokius receptus. Alfas gamino: raudonąjį kisielių, dvisluoksnius dviejų skonių kūčiukus, silkės ir burokėlių salotas, patiektas su blyneliais.


Alfo Ivanausko kalėdiniai receptai_vyno kisielius_silkės salotos
VMG nuotr.

Valgomos dovanos idėja! Nesiblaškykite ir nelakstykite po parduotuves ieškodami geriausios dovanos, nes pačios geriausios dovanos yra Jūsų meilė ir dėmesys. Todėl pagaminkite traškių šokoladinių skanėstų, kurių neatsisakys nei vaikai, nei suaugusieji. Greita, lengva ir labai gardu.


traškūs šokoladiniai skanėstai_receptas
VMG nuotr.


Nėra nieko liūdniau, nei po švenčių į buitinių atliekų konteinerius išpilti nesuvalgytas mišraines, salotas, sukietėjusius pyragaičius ir kitus skanėstus, kurie virto tiesiog šiukšlėmis.

Savo naujoje knygoje KARTŲ KALĖDOS Alfas Ivanauskas pasidalino labai paprastu patarimu, kuris padės pagaminti lygiai tokį kiekį maisto, kokį tikrai pajėgs ir su dideliu malonumu suvalgys prie stalo susirinkę svečiai. Svarbiausią ir kitus naudingus patarimus rasite čia.


zero waste patarimai_Alfo patarimai_kiek maisto gaminti
VMG nuotr.

Iki.


Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page