top of page

ALFO NAUJASIS PROJEKTAS „TVARIAI 30“

Alfas Ivanauskas pradeda didįjį tvarumo projektą  – TVARIAI 30, kurio tikslas – pristatyti tvarumo filosofiją įdomiai, be jokių „privalai“, bet su labai konkrečiais, įtraukiančiais, tikrais pavyzdžiais, kurie skatins susimąstyti, ką ir kaip kuriame, darome, valgome, bendraujame,  kokį santykį su pasauliu kuriame kasdien – laimingai tvarų ar vartotojišką.

Alfo knyga Man. Perduok kitam_Alfas Ivanauskas_vmgonline.jpg

„MAN. PERDUOK KITAM“
Knyga-žaidimas-socialinis projektas

Knygoje „Man. Perduok kitam“ – daugiau nei 100 įžvalgų, idėjų, patarimų, kaip gyventi taip, kad būtų lengviau kvėpuoti, gyventi, jausti, dalintis, mėgautis; kaip gyventi tvariau, švariau, labiau #zerowaste, lengvesne širdimi ir draugiškiau aplinkai.

 

Atsiversk kartą ar keliskart per savaitę ir padaryk tik tai, kas parašyta. Tai bus Tavo žingsnis tvaresnės kasdienybės link. Išbandyk visus puslapius, pasilik 10 Tau smagiausių idėjų, paversk jas įpročiais, knygoje įrašyk savo vardą ir perduok ją kitam.

Nori pakeisti pasaulį – pradėk nuo savęs! Atlikite testą, kad pirmiausia patys sau atsakytumėte, kaip tvariai ir tausiai elgiatės kasdienybėje. Sužinokite, ką galėtumėte lengvai pakeisti jau šiandien, kad gyventumėte dar tausiau, tvariau, taupiau, ramiau, lengviau ir švariau. Trumpai tariant, laimingiau.

TVARŪS RECEPTAI

Tvarūs receptai

PATARIMAI KAIP GYVENTI TVARIAU

Patarimai kaip gyventi tvariau

PASIKALBĖKIME APIE TVARUMĄ

Pasikalbėkime apie tvarumą
bottom of page