top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: Alfo knygos sėkmė, saldūs ir nesaldūs čeburekai ir pirmo sniego jausmas

Sveiki sulaukę pirmojo sniego! Eikite ant kalnų su rogutėmis, į parkus ir miškus pasivaikščioti, pasiimkite užkandžių, nes gryname gaiviame ore viskas yra tūkstantį kartų skaniau. O kai grįšite namo, jūsų lauks jaukių patiekalų pažadas daugybė #VMGonline receptų.

Ką skaitėte ir gaminote šią savaitę?


Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.

Kasmet vykstančiuose pasauliniuose apdovanojimuose „World Gourmand Cookbook Awards“ šiemet ir vėl skambės Lietuvos vardas. Alfo Ivanausko ir jo komandos sukurta unikali knyga „Malda skoniui“ pateko į konkurso organizatorių akiratį ir į 10 geriausių pasaulyje kulinarinių knygų sąrašą. Jame – kūrėjai iš Amerikos, Kinijos, Ispanijos, Švedijos ir… Lietuvos!

„Malda skoniui“ nominuota už inovatyvumą ir kūrybiškumą. Daugiau apie knygą skaitykite čia.


Alfo knyga Malda skoniui
VMG nuotr.

Laidą dar kartą visada galite peržiūrėti čia.


Alfo vila receptai_Alfo receptai_čeburekai
Alfo Ivanausko nuotr.

Su kuo labiausiai asocijuojasi jaukus naminis maistas? Daugumai mūsų, neabejotinai, su gardžiai kvepiančiu troškiniu. Alfo siūlomas troškinio receptas su triušiena, lęšiais, laukiniais ryžiais, kokosų pienu net ir šalčiausioje dieną bus lyg šiltas saulės spindulys: sušildys, pasotins ir gal net primins saulėtas atostogas kur nors šiltuose kraštuose.


naminis troškinys_receptas
VMG nuotr.

Skanaus, su kava, tiršto, saldaus, bet nekalto? Gal .... kavos ir bananų glotnučio? Desertas ir kava du viename. Labai lengvas receptas, tad greitai pasigaminsite net ryte skubėdami į darbą.

Kavos ir bananų glotnutis_receptas
VMG nuotr.

Savaitės citata įkvėpimui:



Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page