top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: komfortas tinka žiemai

Kai vėsu, drėgna, o dangus vis dar cepelinų spalvos, komforto jausmas yra labai pageidaujamas. Maistas gali jį suteikti. Apie tai buvo ši savaitė.


Ką labiausiai skaitėte?

Alfo receptai_makaronai su padažu_spurgos
VMG nuot.

Kartais reikia pailsėti, pasiimti bent pusvalandį atostogų. Puiku, jeigu poilsio minutę po ranka kava, arbata ir gabalėlis šio nuostabaus, kreminio, kvapnaus obuolių pyrago. Receptas, pagal kurį pyragą išsikepsite greitai ir lengvai.


obuolių pyrago  receptas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Atrinkome 5 #vmgonline ieškomiausius spurgų receptus: čia rasite ir apvalias varškines spurgas, ir mielines su skylute, ir su vaikiškais įdarais, ir su įdaru, tinkančiu tik suaugusiesiems. Išsirinkite savo mėgstamiausią spurgų receptą arba išbandykite visus!


spurgų receptas_Alfo receptas
Alfo Ivanausko nuotr.

Pirmadienį unikalioje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino patiekalus be mėsos, kurie labai tinka vėsių dienų pietums ar vakarienėms: keptų bulvių salotas su skumbre ir neatsivalgomus makaronus su grybų padažu.


Alfo receptai_makaronais su padažu_salotos su žuvimi_salotos su keptomis bulvėmis
Alfo Ivanausko nuotr.

Kartą per metus, bet visą mėnesį ar kartą per mėnesį, bet visus metus – koks bemėsis režimas yra palankesnis? Į šį klausimą dietistė Vaida Kurpienė atsakė čia. Taip pat pasidalino triuku, kaip sumažinti mėsos beveik nieko neatsisakius.


dietistė Vaida Kurpienė
VMG nuotr.

Alfas pasidalino 5 vėlyvųjų pusryčių vietomis, kurias tiesiog privalu išbandyti. Susiplanuokite.

Alfas Ivanauskas_brunch
VMG nuotr.

 

Padovanok Alfo laiško prenumeratą. Kiekvieną penktadienį naujas ritualas + 10 receptų + gražesnės kasdienybės idėjos. Užprenumeruok čia.


 


Iki.

Komentarai


Naujausi įrašai

bottom of page