top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: viskas apie pergalę

Su Naujais, bičiuliai. Visiems linkime pergalių: ir asmeninių, ir tų, kurios svarbios pasauliui. Nenuleiskime rankų ir nugalėsime!


Ką skaitėte ir gaminote šią savaitę?

ieškomiausi vmgonline receptai_Alfo receptai
VMG nuotr.

3 ieškomiausi #vmgonline deserto „Pavlova" receptai yra čia. Tai ieškomiausias desertas, nes yra lengvas, nesudėtingas gaminti i9r burnoje tirpstantis, dėl jo vis dar alpsta smaližiai. Klasika turi įvairiausių interpretacijų.


pavlova_pavlovos receptas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Naujametinė vakarienė pagal Alfą: 7 patiekalai, kuriuos tikrai verta išbandyti ne tik per Naujuosius. Čia bus šis tas iš naujos knygos, šis tas iš senesnių. Šiek tiek eksperimentų, šiek tiek sentimentų. Kepta višta, keptos daržovės, jūros gėrybės. Pavlova ir ledai. Toks patiekalų kokteilis tobulai tinka Naujųjų metų vaišių stalui.


Kavos skonio ledai_naminiai ledai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kai aplanko greito maisto noras, nebūtina bėgti į restoraną. Galite jo lengvai pasigaminti tiesiog savo virtuvėje. Išbandykite traškią KFC vištieną su mangų padažu. Tai patiekalas, kuris pavyks iš pirmo karto.

traški vištiena_greitas maistas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Etiketas prie stalo aktualus visada, ne tik prieš šventes. Kaip valgyti mėsainius, picą, prancūziškas bulvyutes su padažu? Apie tai skaitykite čia.


etiketas prie stalo_patarimai_kaip valgyti mėsainį
Shutterstock.com nuotr.

Ir svarbus priminimas:


Iki.

Naujausi įrašai

bottom of page