top of page

5 vėlyvųjų pusryčių vietos, kurias tiesiog privalu išbandyti (Alfas rekomenduoja)

Norėtumėte išeiti į miestą pasimėgauti vėlyvaisiais pusryčiais? Alfas rekomenduoja!


Alfas Ivanauskas_kur pusryčiauti_lėtieji pusryčiai_vėlyvieji pusryčiai
VMG nuotr.

„Telegrafas“ – tai labai elegantiškas restoranas, siūlantis svečiams unikalią atmosferą, išskirtinį „Kempinski“ aptarnavimą ir.... tobulą Vilniaus vaizdą į Katedros aikštę. Vėlyvieji pusryčiai visą savaitę, o tobuli tingūs savaitgalio brunchai trunka labai ilgai ir ...su putojančiu vynu! Pusryčiams restoranas siūlo meniu su karštais patiekalais, užkandžiais, ikrais, o iš a la carte meniu – blynelius, vaflius, azijietišką bowlą, skirtingus benediktus ir viskas – su putojančiu vynu už tą pačią kainą.

Tobulai.

 
 

Paupio turgus pats savaime yra fainas, be to, turi labai gerų vietų, kur tikrus pusryčius paruoš tikri pusryčių meistrai: nuo šilkinio Benedikto iki japoniško bowlo.

 

Pusryčių ir priešpiečių restorane MOSS verdama geriausia pusrytinė grikių košė visame mieste. Tiesiog stebuklinga. Ilgai ieškojau, kur ja pasimėgauti, kai papusryčiauti norisi ne namuose. Tobulai paruošti grikiai, patiekiami su shittaki grybais ir kitais priedais. Bet, žinoma, aš nebūčiau aš, jeigu nepridėčiau kažko nuo savęs, todėl visada papildomai paprašau avokado – susiberiu jį į košę. Pa-sa-ka." 

Lola yra labai įdomi, spalvinga, ryški, labai loliška ir skani pusryčių vieta. Net Benediktai ten kitokie. Patirkite tai.

 

Backstage coffee nauja, stilinga ir labai skani vieta su labai gera kava. Traškūs, švieži, kvapnūs pusryčiai yra kiekvieno ryto klasika. Pusryčiai laukia šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9:00 iki 15:00.

 

Jeigu žinote, kur skaniai pusryčiauti mieste ir norėtumėte pasidalinti rekomendacija, parašykite egle.zaikovska@vmgvilnius.lt


 


Skanių pusryčių.Comments


Naujausi įrašai

bottom of page