top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: tegyvuoja varškės apkepai, orkaitėje kepti blynai ir grikiai!

Veganuar'iui įsibėgėjus, tęsiame bemėsių receptų iššūkį nepamiršdami palepinti jaukiais kepiniais: puriais varškės apkepais ir blynais per visą skardą.

Ką skaitėte šią savaitę?

ieškomiausi, populiariausi Alfo receptai
VMG nuotr.

Nemėgstate, o gal jau atsibodo grikių košė? Išbandykite kitus receptus su grikiais. Derinkite juos su kriaušėmis, brokoliais, avokadais, burokėliais, riešutais ir t. t. Grikiai – labai universalūs ir... neatsivalgomi!

grikių salotos_salotos su burokėliais_salotos su grikiais
VMG nuotr.

Pusryčiams, vakarienei, įsidėti į užkandžių dėžutę – suomiškas blynas per visą skardą tinka beveik visiems gyvenimo atvejams. Greitai užmaišomas, dar paprasčiau – orkaitėje iškepamas. Kol keps gardus patiekalas, galite paskaityti knygą!

orkaitėje keptas blynas per visą skardą_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį kulinarinėje gyvenimo būdo laidoje #AlfoVila Alfas ruošė patiekalus be mėsos: purų varškės apkepą be miltų ir manų bei traškias salotas su krevetėmis arba falafeliais.

Alfo Ivanausko laidą ALFO VILA dar kartą pažiūrėti visada galima ČIA.

Alfo receptai_Alfo vila receptai_ bvarškės apkepo be miltų receptas
Alfo Ivanausko nuotr.

Kaip skaniai iškepti žuvį? Patarimai čia.

patarimai, kaip skaniai iškepti žuvį
VMG nuotr.

Sausis mėnuo be mėsos. Gaivios, bet sočios morkų salotos su bulguro kruopomis, marinuotomis paprikomis, česnakais, harisos pasta tikrai pakeis įprastą vakarienės patiekalą su mėsa. Puikus, ekspresyvių ir pikantiškų skonių pilnas receptas.

morkų salotos meksikietiškai motyvais_receptas
VMG nuotr.

 

Padovanok Alfo laiško prenumeratą. Kiekvieną penktadienį naujas ritualas + 10 receptų + gražesnės kasdienybės idėjos. Užprenumeruok čia.Iki.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page