top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: ledai a'la lamingtonai, sultingi vėrinukai ir naujo sezono THE MUST

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

populiariausi praėjusios savaitės receptai
VMG nuotr.

Kol sodai pilni slyvų gaminkite šį neužmirštamo skonio slyvų pyragą. Namai kvepės vasara, vanile, cinamonu. Receptas čia.


slyvų pyragas_naminis pyragas su slyvomis_pyrago receptas
Shutterstock.com nuotr.


Lamingtonas – tai žodis iš saldžiosios kulinarijos. Šiuo vardu vadinamas populiariausias australiškas desertas, kuris net turi savo dieną. Tai liepos 21-oji. Australiški lamingtonai tai nedideli purūs biskvito kvadratėliai, aplieti uogų sirupu arba šokoladu bei apvolioti kokoso drožlėse. Šįkart kviečiame pasimėgauti lediniais lamingtonais.


ledų lamingtonai_ledų desertas_lamingtonas_receptas
Shutterstock.com nuotr.

Šonine apsuktiems triušienos kepsneliams neatsispirs nei didelis, nei mažas. Skaniausi, žinoma, kepti kepsninėje, bet puikiai pavyktų ir orkaitėje.


vėrinukai_mėsos vėrinukai_receptas
Shutterstock.com nuotr.

Kokia vasara be grilyje keptų bulvinių blynų? Alfo receptas čia.

bulviniai blynai_receptas
VMG nuotr.


Alfo Ivanausko inicijuoto projekto #Tvariai30 dalyvius nuo šiol sies ne tik idėja gyventi tvariau, tradiciniai sekmadienio skaitiniai portale vmgonline.lt, maisto eksperimentai pagal #zerowaste receptus portalo receptų skiltyje, bet ir apčiuopiamas, matomas, iš tolo atpažįstamas #tvariau30 bendruomenės simbolis – baltas, iš tvirtos ekologiškos medvilnės pasiūtas patogus ir itin funkcionalus pirkinių ir įvairiausių dalykų krepšys, kuris skelbia: „STOP PLASTIC BAGS“ („stop plastikiniams maišeliams“). Pirkinių krepšį galima įsigyti čia. Kaip nepamiršti daugkartinio pirkinių krepšio namuose, skaitykite čia.


tvarus pirkinių krepšys
VMG nuotr.

Iki.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page