top of page

Kaip nepamiršti daugkartinio pirkinių krepšio: 8 efektyvūs atminties pratimai

Kasdien pasaulyje išmetama milijonų milijonai plastiko maišelių. Vienkartiniai plastikiniai pirkinių maišai yra dažniausiai sutinkama šiukšlė pasaulyje, kuriai suirti reikia iki 1000 (!) metų.

Įsigyti daugkartinį maišelį ir juo naudotis – puiki išeitis. Deja, prie kasų dažnai susigriebiame, kad… maišelį tiesiog pamiršome, ir vėl perkame plastikinį. Ir taip diena po dienos.


Yra būdų priminti sau ir automatizuoti įprotį iš namų išeiti su daugkartiniu pirkinių krepšeliu. Išbandykime, o gal suveiks?1. Pirma ir svarbiausia taisyklė daugkartinis pirkinių krepšys turi jums patikti. Jis turi būti gražus, stilingas, universalus, lengvai priderinamas prie bet kokios jūsų aprangos, būti patogus ir absoliučiai daugiafunkcis, t. y. turite jaukiai ir gerai jaustis jame nešdami ne tik pieno produktus ir obuolius, bet, pavyzdžiui, sportinę aprangą ižar dovaną draugei.


2. Daug kam patinka maišeliai, kurie yra sulankstomi arba suvyniojami, o sulankstyti ar suvynioti telpa net į didesnę piniginę. Jeigu jūs šio tipo žmogus, įsigykite kaip tik tokį. Ir įsigykite bent kelis, kad vieną turėtumėte rankinėje, kitą – automobilio pirštinių skyrelyje, trečią darbe, dviračio daiktadėžėje ir pan. Kuo daugiau krepšių ir įvairesnių, tuo mažesnė tikimybė neturėti į ką susidėti pirkinių.

Mūsų patarimas: turėkite vieną tvirtą krepšį pirkiniams ir kelis plonus sulankstomus.


3. Raktai, piniginė, telefonas, daugkartinis krepšelis. Šių žodžių seką paverskite tarsi mantra, kurią pakartojate išeidami iš namų.


4. Jeigu turite vaikų, paprašykite, kad prieš jums išeinant iš namų, dar prieš atsisveikinimo bučkį ,visada paklaustų: ar pasiėmei pirkinių krepšį? Vaikams patiks šis žaidimas.


5. Sukurkite asociatyvų ryšį. Kaskart, kai grįžtate į namus, raktus padėkite ant daugkartinio maišelio. Taip įprasite šiuos du dalykus matyti kartu ir ilgainiui vieno be kito neįsivaizduosite. Taip įprotis pasiimti automatizuosis.


6. Jeigu netinka raktų ir maišelio dueto taisyklė, laikykitės kitos – pirkinių maišeliai namuose turi turėti savo vietą. Iškrovėte pirkinius, padėkite ar pakabinkite maišelį į pirkinių maišelio vietą. Gerai, jeigu ta vieta – prie pats išėjimo iš namų durų. Įsirenkite stilingą lentynėlę ar pakabą tik maišeliams.


7. Vienas tvaresnių sprendimų apskritai – tai planuoti pirkinius, sudaryti sąrašą prieš vykstant į parduotuvę. Tokių pirkinių sąraše pirmu numeriu visada įrašykite: MANO DAUGKARTINIS PIRKINIŲ KREPŠELIS.


8. Jeigu esate parduotuvėje, jau stovite prie kasų ir suprat ote,kad ir vėl pamiršote maišelį, nesidrovėkite paprašyti kasininko luktelėti arba tiesiog užleiskite vietą kitam pirkėjui ir nubėkite iki automobilio (žiūrėkite taisyklę nr. 2 ). Kelios tokios ne itin malonios situacijos ir maišelių nebepamiršite.


 

Tvarų, stilingą, daugiafunkcį specialiai projektui #Tvariai30 sukurtą daugkartinį pirkinių krepšį galite įsigyti čia.


Kommentare


Naujausi įrašai

bottom of page