top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: čeburekai, bulvinis blynas ir trupinių pyragas

Ši savaitė buvo komforto maisto savaitė.

Alfo receptai_bulviniai blynai
VMG nuotr.

Kas gali būti geriau už traškų bulvinį blyną? Tik didžiulis traškus bulvinis blynas! 

Alfas yra bulvinių blynų entuziastas ir nuolat tobulina jų receptūrą. Šis vienos keptuvės blynas su tįstančiu sūriu, pagardintas sojos padažu, amerikietiškų bulvyčių prieskoniais ir patiektas su varškės, grietinės ir krienų pagardu patiks ir tiems, kurie mėgsta viską tradiciškai, ir tiems, kurie tradicinius dalykus mėgsta išbandyti netradiciniame amplua.


bulvinis blynas per visą keptuvę_Alfo receptas
VMG nuotr.

Tobulų čeburekų paslaptis – plona, bet ne sausa, o viršuje traški, „pūslėta” neriebaluota tešla ir sultingas įdaras.  Tešlų variantų čeburekams yra ne vienas – kurį pasirinkti? Kaip kepti, kad neprisigertų riebalų? Kaip „išgauti” apetitiškas „pūsleles” kepant? Atsakymai čia.


Čeburekai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kad ir kokių kruopų likučių randate virtuvės spintelėse, iš jų galima sukurti labai gerų patiekalų: ne tik gardžių košių, garnyrų prie keptos vištos ar kotletų, pastiprinti jomis įvairiausias salotas, bet ir blynelių, duonelių, pyragų.

Labai gali būti, kad šitų receptų dėka kruopų likučių jūsų spintelėse daugiau nebus niekada.


trupinių pyragas su avietėmis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Vištienos mišrainė su ananasais – soti, bet kartu ir gaivi – labai geras pasirinkimas pietums, o jeigu vakare laukiate svečių – paserviruokite mišrainę tvirtos salotos lapuose. Gardūs „laiveliai“ nustebins, sužavės ir tikrai pateks į svečių instagramo profilius. 


vištienos mišrainė_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kai išbandysite šį vištienos sparnelių receptą, svečių niekada neatsiginsite. Piene marinuoti, orkaitėje kepti, terijakio ir sojų glazūra palepinti jie atrodo taip, kad iškart ima kauptis seilės, o paragavus norisi dar ir dar, ir dar. Jie skanūs ir karšti, ir šalti. 

Iškart ruoškite dvigubą, o gal net ir trigubą porciją!


piene mirkyti sparneliai_alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page