top of page

Šventės lengvai: 9 gardžiausi patiekalai, kuriuos pagaminti padės BLENDTEC

Neabejotinai galvojate apie šventės meniu ir visą tą darbą, kurį reikės nudirbti iki skanaus rezultato. Šventėms ruoškitės su „Blendtec“ . Kodėl?Galingas. „Blendtec“ yra galingiausią variklį savo klasėje turintis maisto smulkintuvas, kuris užtikrina profesionalią galią ir greitį, kurių reikia iki tobulos konsistencijos susmulkinti net kiečiausiems ingredientams, pavyzdžiui, ledui, riešutams, šaldytiems vaisiams ar uogoms.

Daugiafunkcis. Jeigu turite „Blendtec“ , nereikės turėti daugybės kitų prietaisų, o tai reiškia daugiau vietos ir tvarkos virtuvėje net ir ruošiantis šventėms. „Blendtec“ yra universalus lyg virtuvės kombainas: be jokių pastangų pasigaminsite ir dieviškų ledų, ir karšto šokolado, ir migdolų pieno, ir miltų, ir žemės riešutų kremo, ir aromatingų padažų, pesto, ir natūralių sulčių, ir karštos sriubos, ir t. t. Be to, pavyzdžiui, ruošiant sriubą, kreminį sultinį „Blendtec“ sušildo iki 70 laipsnių vos vienu mygtuko paspaudimu, tad nereikės nei virti, nei šildyti!

Savaime išsiplaunantis. „Blendtec“ turi savaiminio išsivalymo sistemą ir yra pagamintas iš itin lengvai valomų medžiagų, be to, yra lygių paviršių ir turi vientisus ašmenis – todėl maišytuvą išplauti itin lengva: net nesušlapsite rankų. Tiesiog sumaišykite šiltą vandenį su lašu indų ploviklio, spustelkite paleidimo mygtuką ir maišytuvas bus švarus greičiau nei per 60 sekundžių. Asotį galima plauti ir indaplovėje.

Tylus, todėl ruoštis šventėms galite pradėti iš ankstyviausio ryto, net jeigu visa šeimyna dar miega. Arba vėlai vakare, kai visi jau miega.


 

Tai tik keli privalumai. Kitus atraskite patys, nes nuoširdžiai rekomenduojame gaminti skaniau, greičiau ir lengviau. Atrinkome 8 geriausius receptus patiekalų, kuriems ypatingo žavesio suteikia būtent „Blendtec" darbas.


kepenėlių paštetas_receptas
VMG nuotr.

degintų paprikų sriuba_receptas
VMG nuotr.

traški sėklų duonelė_receptas
VMG nuotr.

Kokosų blynai su uogomis_receptas
VMG nuotr.

veganiški bulvių pyragaičiai_receptas
VMG nuotr.

Arbūzų ir pomidorų gaspačas_receptas
VMG nuotr.

Špinatų lietiniai su varške_receptas
VMG nuotr.

Šokoladinis kremas keksiukams_receptas
VMG nuotr.

gardusis morkų pyragas_receptas
VMG nuotr.

Išbandykite receptus ir #Blendtec dabar!


 Comments


Naujausi įrašai

bottom of page