top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: nuo jaukiųjų blynelių iki bulvių šimtalapio

Vis labiau rudenėjantis oras padeda patirti, kaip jauku yra būti namuose. Ypač, jeigu ant viryklės kunkuliuoja puodas kvapnios sriubos, spintelėje laukia uogienės stiklainėlis, orkaitėje kepa pyragas arba kepta koks bulvių plokštainis.

Drąsiai pasitikite bet kokį orą: portalas #vmgonline gerų receptų nepritrūks!


Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

skaitomiausiųjų top5, Alfas Ivanauskas, vmg

Jeigu mėgstate bulvių patiekalus, šį rudenį tiesiog privalote išbandyti bulvių šimtalapį pagal šį receptą. Nukonkuruos visus iki šiol valgytus kugelius ir bulvių apkepus.

bulvių šimtalapis, vmg receptas

Kobleris yra tradicinis amerikietiškas/angliškas kepinys, toks labai labai greitas pyragas. O jei dar patieksite kartu su ledais, tai bus ne tik labai labai greita, bet ir labai skanu.

Gera turėti savo arsenale tokių pyragų receptų.

figų pyragas, vmg receptas

Blynai visada geidžiamiausi, skaitomiausi, valgomiausi. Pirmadienį naujo sezono laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas ruošė purius amerikietiškus blynelius su įvairiais pagardais, keptus varškėčius be miltų, bet su daug baltymų, greitai paruošiamus žuvainius su apkeptu žiediniu kopūstu.

blynai, vmg receptas

Moliūgai taip pat lipa ant scenos. Nežinote, ką su jais daryti? Alfas atskleidė receptą, kaip moliūgą paversti gardžia sriuba, kurios neatsisakys nė vienas. Receptas čia.

moliūgų sriuba, vmg receptas

„Tabbouleh“ yra tokios salotos, kurias galima pagaminti su įvairiausiomis kruopomis: bulguru, soromis, grikiais. Labai svarbu negailėti prieskoninių žolelių – jose ir slypi „tabbouleh“ paslaptis. Galite drąsiai dėti tokias žoleles, kokias tik turite po ranka. Receptą rasite čia.

kruopų ir žolelių salotos, vmg receptas

Iki skanaus!

Naujausi įrašai

bottom of page