top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: meilę kurstantis lašišos kapotinis ir putlūs cukruoti kepiniai

Pavasarėja, šviesėja, vis garsiau girdisi paukščių giesmės, vis jautriau skaitome antrosios pusės siunčiamus ženklus, vis plačiau atveriame širdis ir savo namų durims tiems, kuriuos mylime ar ketiname pamilti.

Tokia ir ši prieššventinė savaitė: pilna jaukių saldžių ir nesaldžių kepinių, apetitą žadinančių pasiūlymų pietums ir romantiškoms vakarienėms.


Apkabinkite mylimus, parašykite laiškus tiems, kuriuos mylite tyliai. Meilė turi kalbėti!

vmgonline populiariausi receptai
VMG nuotr.

Saldžių kepinių ir meilės niekada nebūna per daug. Mielinės tešlos, cukraus, cinamono šedevrams atsispiria nebent ištvermingiausieji. 5 receptai, kuriems net ir jie pasiduotų.


Beždžionių duona, receptai
VMG nuotr.

Nustebinkite savo antrąją pusę Valentino dienos patiekalu, kurio norėsis vėl ir vėl... Lašišos kapotinio su krevetėmis receptas yra čia.

lašišo kapotinis, receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas ruošė patiekalus, kurie puikiai tiks Meilės dienai: azijietiškai ruoštą traškią mėsą su saldžarūgščiu padažu, sočias pupelių salotas, sultingą sumuštinį su jautiena.

Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.

Nepamirškite augintinių. Pradžiuginkite savo šunį skanėstu, kuris ne tik labai skanus, bet tiks net tiems, kuriems ribojate maistą. Visus naminio maisto augintiniams receptus rasite čia.

Morkų skanukai šunims, recepta
VMG nuotr.

Kviečiame į gyvą knygos pristatymą! Vasario 18 ir 19 dienomis, penktadienį ir šeštadienį, knygos „Malda skoniui“ pristatymo proga jos autorius Alfas Ivanauskas Vilniaus centre organizuoja labai menišką, „gyvą“ pasimatymą su visais, įsigijusiais naująją knygą, o kartu ir kulinarinį kursą „99 kulinariniai triukai“.

Bus tikra šventė, plačiau apie tai čia.

Alfo Ivanausko knyga
VMG nuotr.

Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page