top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: gardžiosios čiuros, bananų pyragas ir indiškos natos

Ar pastebėjote, kad valgiaraštis gali būti tyrinėjamas kaip kokia nuotaikos duomenų bazė? Štai šią savaitę ieškomiausi buvo komfortiški saldūs dalykai ir prieskonių bei aromatų gausūs Indijos virtuvės patiekalai.

ieškomiausi vmgonline receptai
VMG nuotr.


Čirviniai blynai yra tarsi vaikystės sinonimas. Aptepti tikru sviestu ar mėgstama uogiene jie yra geriau net už gimtadienio tortą! Kokią tešlą maišyti ir kaip kepti, kad skanieji būtų dar skanesni? Apie tai „Bandymų stoties“ laidoje Alfas kalbėjosi su maisto technologe Vida Ežerskiene. Skaitykite čia.


čirviniai blynai, receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas ruošė patiekalus be mėsos: kreminę česnakų sriubą, sojos kukulaičius su grybų ir bulvių koše ir veganišką šokoladinį bananų pyragą. Jie tapo savaitės bestseleriais!

Alfo Ivanausko receptai: veganiškas bananų pyragas, grybų ir bulvių košė
VMG nuotr.

Citrusinės čiuros tikrai sužavės visus spurgų mėgėjus, o pasigaminti jas namuose labai paprasta ir greita. Receptas čia.

churros receptas
VMG nuotr.

Prieskoniai, ankštiniai ir laiškinės daržovės. Azijos virtuvės patirtys gali būti gana ekstremalios, bet šiek tiek adrenalino sveikai pakutena kraują.

daržovės, keptos tešloje. receptas
VMG nuotr.

Orkaitėje kepti daržovėmis ir mocarela įdaryti kalmarai yra patiekalas, kurį pagaminsite greitai ir lengvai. Paprastas, bet ir šiek tiek egzotiškas, graikiškos virtuvės atspalvių turintis pasiūlymas.

daržovėmis įdaryti kalmarai, receptas
VMG nuotr.

Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page