top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: kugelis, kokio dar negaminote, skaniausios spurgos ir pietūs per 10 minučių

Ką skanaus, šildančio, neatsivalgomo gaminote šią savaitę?

Ieškomiausi savaitės receptai čia:

Alfo receptai
VMG nuotr.

Daržovių ir ankštinių troškinių niekada nebus per daug. Baklažanų troškinys su pomidorais ir avinžirniais yra vienas tų, kuriuos privalu išbandyti. daugiau greitai pagaminamų patiekalų receptų rasite čia.


baklažanų troškinys su avinžirniais_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kas sakė, kad kugelis negali būti modernus? Naujausias Alfo receptas tikrai nustebins visus

šio klasikinio patiekalo mėgėjus.


marmurinis kugelis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Žmonės turi įvairių tradicijų ir ritualų. Vienas tokių yra spurgiadienis – tai diena, kai kepamos spurgos. Tai gali būti vaikiška pramoga, tačiau ši tema puikiai tinka ir suaugusiųjų vakarėliams: juk spurgų yra įvairiausių! Atrinkome 5 #vmgonline ieškomiausius spurgų receptus: čia rasite ir apvalias varškines spurgas, ir mielines su skylute, ir su vaikiškais įdarais, ir su įdaru, tinkančiu tik suaugusiesiems. Išsirinkite savo mėgstamiausią spurgų receptą arba išbandykite visus!


spurgų receptas
VMG nuotr.

Kaip gaminant neskubėti, bet sutaupyti laiko ir patenkinti skirtingus skonių poreikius? Atsakymas: patiekalai-transformeriai. Alfas kviečia gaminti jaukų moliūgų patiekalą, kuris gali būti ir sriuba, ir troškinys. Receptas laukia čia.


moliūgų sriuba su kukuliai_moliūgų troškinys su kukuliais_Alfo receptas
VMG nuotr.

Praeitą sekmadienį laidoje #AlfoVila Alfas dalinosi rudeniškais receptais: populiariųjų itališkų brusketų su grybais, su tunu ir pomidorais, skaidrios miško grybų sriubos ir kava kvepiančių naminių ledų receptu.


Alfo receptai_grybų sriuba_brusketa su grybais
Alfo Ivanausko nuotr.

Gardžių atradimų.

Komentarai


Naujausi įrašai

bottom of page