top of page

Gaivūs, gardūs ir natūralūs kokteiliai šiltiems vakarėliams ir šventėms (7 receptai)

Vasaros ir gėrimų su ledukais sezonas, panašu, jau nebeatšaukiamas. Ta proga dalinamės #vmgonline ieškomiausių gaivių nealkoholinių kokteilių receptais: nuo gana įprasto skonio, pavyzdžiui, braškių ir citrusinių vaisių, iki labai netikėto baklažanų (!) ir vanilės skonio.

Mokteiliai (ang. mocktail) vis dar labai tvirtai laiko vairą viso pasaulio geriausiuose vakarėliuose ir mada, regis, neketina keisti krypties.

Pasikaustykit" naujais receptais!


 

Nealkoholinių kokteilių (ir limonadų) receptams kurti Alfas naudoja Tichė® mineralinį vandenį. Tai yra kiekvieno recepto bazė, o visa kita skonio kaprizų ir vaizduotės reikalas.

Jau vaikystėje visi sužinome, kad mineralinį vandenį pagardinus sirupu, sultimis ar vaisių tyre pavyksta labai skanus limonadas. Mineralinis vanduo tarsi sustiprina skonio pojūtį, padaro jį gaivesnį. Tichė® mineralinis neturi jokio specifinio skonio, todėl tobulai tinka kaip gaivių gėrimų pagrindas. Drąsiai Ieškokite savo skonio kaitaliodami kokteilių ingredientų proporcijas." pataria Alfas.


pasiflorų ir imbierų kokteilis_Alfo receptas
VMG nuotr.

braškių kokteilis
VMG nuotr.


 

Kodėl TICHĖ®?

Kasdieniam vartojimui tinka ir kokybiškas vandentiekio vanduo, tačiau jis nėra natūralus: kad vandentiekio vanduo būtų tinkamas gerti, jis yra apdorojamas, išvalomas, nugeležinamas ir dezinfekuojamas: dėl šių procesų gali būti sumažinami tam tikrų svarbių mikroelementų kiekiai.

Tichė® mineralinis vanduo yra visiškai natūralus, unikalus ir niekaip nepakeistas – toks, kokį sukūrė gamta.


Tai vienintelis Lietuvoje vidutinės mineralizacijos natūralus mineralinis vanduo iš 689 metrų gylyje esančio šaltinio. Tichė® šaltinis slypi po 35 žemės sluoksniais, todėl apsaugotas nuo bet kokios taršos ir paduodamas“ maistui skirtais nerūdijančio plieno vamzdžiais be sąlyčio su oru ir aplinka. Be jokio papildomo apdorojimo, niekaip nepakeistas, neskiestas, nemineralizuotas Tichė® vanduo supilstomas tiesiai į butelius.


Tichė® sudėtyje daugiau nei 10 skirtingų natūraliai ištirpusių mineralų. Tai ypač retos sudėties, pačios gamtos idealiai subalansuotas natūralus mineralinis vanduo, kuris aprūpina žmogaus organizmą reikalingiausiomis mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, sulfatais, fluoru, bromu, natriu, ličiu ir kt.


Tichė® mineralinis vanduo puikiausiai tinka atsigerti, atsigaivinti, o taip pat naudoti jį kaip kokteilių, limonadų ir net šaltų sriubų pagrindą, nes tai yra natūralus vidutinės mineralizacijos vanduo, kuriame mineralų koncentracija yra 500–1500 mg/l ,m taigi, jį galima vartoti neribotą kiekį be baimės perdozuoti mineralų.


Daugiau apie Tichė® mineralinį vandenį skaitykite čia.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page