top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: viskas apie Kūčias

Jūsų namai neabejotinai jau kvepia cinamonu, gvazdikėliais, mieline tešla ir kitais gardžiais malonumais. Mes irgi dalinomės viskuo, kas yra apie Kūčias ir Kalėdas: geriausi kūčiukai, Kūčioms tinkami desertai ir t.t


Alfo receptai
VMG nuotr.

Dvylikos patiekalų Kūčių vakarienė tradiciškai baigiama vieninteliu desertu: kūčiukais aguonpienyje. Visgi, prisipažinkime, tikro deserto Kūčių vakarą labai dažnai pritrūkstame. Bet neskubėkime pjaustyti prabangaus Kalėdoms skirto torto, verčiau pasiruoškime lengvų, nenuodėmingų desertų ir Kūčių vakaru. Jų receptus rasite čia.


lavašai su obuoliai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Pagal kokį receptą kepti bus šiemet jūsų Kūčių stalo kūčiukai? Turite tradicinį, ritualinį, o gal kasmet ieškote naujo ir degustuojate? Kviečiame išbandyti #vmgonline portale ieškomiausius kūčiukų receptus. Gal kuris taps jūsų tradicija?


kūčiukų vainikas_Alfo receptas
VMG nuotr

Laidos #AlfoVila žiūrovus Alfas pakvietė kartu ruoštis šventėms ir pasidalino net 4 įkvepiančiais receptais: Sūrūs kūčiukai, Įdaryti kiaušiniai, Kavos ir ledų želė, Raudonojo vyno desertas


Alfo receptai_kūčių patiekalai
VMG nuotr.

Regis, labai paprastos, bet kaip tik tokios, kokių reikia. Šios šiltos pupelių ir sultenių salotos Kūčių stalui suteiks jaukumo.


šiltos pupelių salotos_Alfo receptas
VMG nuotr.

Blogiausia yra ta dovana, kurios niekam nereikia, ir kuria niekas nesidžiaugia.

Skaniai valgyti yra vienas didžiausių malonumų. Tai gal nešvaistykime resursų ir dovanokime tai, ko visiems labai norisi – malonumą skaniai pavalgyti. Čia rasite idėjas, kurioms tikrai dar turite laiko.


valgomos dovanos_Alfo receptai
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page