top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: tobuli plikyti pyragaičiai, morengų bučinukai ir patiekalai tiems, kuriems kartais sunku apsispręsti, ko nori

Ruošiamės Velykoms, bet nepamirštame skaniai valgyti kasdien.

alfo receptai
VMG nuotr.

Mėgstate plikytus pyragaičius, bet niekada nekepate namuose, nes esate tikri, kad plikyta tešla – profesionalų reikalas? Panašiai manoma ir apie žuvį. Tačiau tai – mitai, kuriuos paneigia profesionalai. Tuo įsitikinsite išbandę jų patarimus

Apie tai laidoje KULINARINIS MELO DETEKTORIUS Alfas kalbėjosi su Kauno kolegijos lektore, maisto technologe Inga Pupeliene-Nikštute. 


plikyti sausainiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Šie mažučiai saldūs morenginiai sausainėliai labai patiks vaikams.

morenginiai sausainiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Ar jums būna, kad pradedate gamintis sumuštinį, bet užsimanote sriubos? Šis Alfo receptas sukurtas kaip tik tokiems atvejams. Tie patys produktai, o turėti galite net du patiekalus: sultingą gaivų suvožtinį arba lėkštę jaukios šildančios sriubos.

Gaminkime išmaniau, tausiau ir atsakingai.


patiekalas transformeris_Alfo receptas
VMG nuotr.

Šis kiaušinių marginimo būdas yra ažiotažinis. Išbandykite ir jūs.

juodojo perlo spalvos kiaušiniai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Šis pagardas, tiksliau, prieskoninis sviestas ir stalą papuoš, ir vaišių skonius papildys, ir prie virtų kiaušinių tiks, ir pačia geriausia prasme visus nustebins. Receptas subalansuotas suaugusiesiems – džinas suteikia stipresnį poskonį, bet primename, kad vartodami alkoholį rizikuojate savo ir šeimos sveikata bei gerove.


dižno sviestas_sviestas su džinu_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page