top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: patiekalai lyg iš restorano!

Šią savaitę namuose gaminome restorano lygio patiekalus. Kartosime dar ne kartą.

Alfo receptai
VMG nuotr.

Nereikės eiti į kinų restoraną, kad pasmaguriautumėte šiuo skanėstu – pasigaminkite greitai ir lengvai namuose. Sutaupysite laiko ir pinigų, ir viskas pavyks iš pirmo karto! 


saldžiarūgštė jautiena_Alfo receptas
VMG nuotr.

Dar tik skaitydami ingredientus, kurių reikia šokoladinio kremo desertui pagaminti, pajusite, kaip ima kauptis seilės. Ir kreminis, ir traškus... ir šokoladinis, ir vanilinis. Vėsus, bet tuo pat metu kaitinantis jausmus ir vaizduotę. Tikrai patiks visiems.


šokoladinis kremas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Paprasti, bet su neįprastu įdaru, todėl ypatingai skanūs čeburekai. Šie pyragėliai yra tikras komforto maistas, ypač jeigu pagamintas namuose, nes tai reiškia, kad tešla plonytė, o sultingo labai daug. Skaniausi, žinoma, ką tik iškepti.


čeburekai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Sūrio pyragas yra lengvas keptas arba nekeptas desertas, pagamintas iš minkšto šviežio sūrio, kiaušinių ir cukraus (bet nebūtinai). Tai yra desertų klasika, kuri gali turėti labai daug interpretacijų: ir saldžių, ir nesaldžių ir netgi veganiškų. Surinkome ieškomiausius portalo #vmgonline receptus į vieną vietą.


Alfo receptas_sūrio pyragas
VMG nuotr.

Lengvai pagaminama soti, turtinga, jauki naminė troškintų kopūstų sriuba, kurią rekomenduojame patiekti su orkaitėje keptomis bulvytėmis ir marinuotomis voveraitėmis.


troškintų kopūstų sriuba_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page