top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: geriausios idėjos sausiui #bemėsos ir stalo žaidimai

Sausis visame pasaulyje skelbiamas mėnesiu be mėsos (#veganuary). Alfas Ivanauskas ir komanda kviečia prisijungti prie šio iššūkio ir atrasti dar įdomesnę, turtingesnę, tausesnę, bet ne mažiau skanią mitybą.


Ką skaitėte šią savaitę?

skaitomiausi vmgonline.lt straipsniai ir populiariausi receptai

Įkvėpimo gaminti be mėsos, idėjų, kuo keisti mėsos produktus šį mėnesį portale #vmgonline rasite kasdien. Ieškokite #receptaibemėsos, sekite #Alfasvienasnamuose laidas, gaminkite pagal jos receptus. Pasimėgaukite #veganuary iššūkiu!

receotai be mėsos, veganuary
VMG nuotr.


Pasidarykite žuvies dieną. Pagal šį receptą paruoštus žuvies maltinukus skaniai valgys ir vaikai, ir suaugusieji. Labai tinka patiekti su vegetarišku troškiniu ar kitu garnyru, pavyzdžiui, neatsivalgoma bulvių koše.

žuvies maltinukai, vmg receptas
VMG nuotr.

Kai neturite laiko iškepti pyragą, iškepkite desertinį sumuštinį su varške. Receptas čia.

sumuštinis su varške, receptas
VMG nuotr.

Orkaitėje skanu kepti ne tik obuolius, bet ir apelsinus. Puikus, talijai nekenkiantis, malonumą garantuojantis desertas orkaitėje kepti apelsinai. Receptas čia.

orkaitėje kepti apelsinai, receptas
VMG nuotr.

„Duonos ir žaidimų!“ – tai senas, bet vis dar labai „gyvas“ ir aktualus romiečių posakis. Šeimos pietūs, giminės susibūrimas ar kolegų vakarėlis – jo sėkmė, skanus juokas ir smagūs prisiminimai garantuoti, jeigu geram maistui akomponuoja linksmas žaidimas. Patikrinta šimtmečių. Stalo žaidimai prie vaišių stalo tebūnie šių metų trendas.

Alfas Ivanauskas sukūrė pirmą lietuvišką kulinarinį stalo žaidimą, kurį dabar dovanų gaus kiekvienas, įsigijęs naujausią šefo knygą ir nuotolinius kulinarinius kursus. Plačiau skaitykite čia.

Alfo Ivanausko stalo žaidimas
VMG nuotr.


Skanaus!Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page