top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: jaukios sriubos-troškiniai, greiti pietūs ir keksiukai su šokoladiniu kremu!

Kai iš virtuvės sklinda gardūs kvapai, nei rudens darganos, nei lietūs, nei laikrodžių sukiojimas nėra toks nepakeliamai viską nulemiantis. Skanus maistas daro stebuklus, sukuria nuotaiką ir pastato ant kojų. Ką labiausiai skaitėte ir gaminote šią savaitę?

Alfo receptai
VMG nuotr.

Pirmadienį naujo sezono kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino sotų, orkaitėje keptą baklažanų ir mėsos kukulių troškinį-sriubą, labai tinkantį greitiems pietums arba vakarienėms ir šokoladinį bananinį kremą, gardintą kava.


Laidos Alfo Vila recepotai: baklažanų troškinys-sriuba ir desertas su kava
Alfo Ivanausko nuotr.

Kad būtų šviesiau, jaukiau ir smagiau, visą lapkritį Alfas kvies keliauti. Kelionės bilietas – vis kitos pasaulio šalies receptas. Šią savaitę Alfas gamino indišką tinginį, pilną pistacijų ir užklotą rožių žiedlapiais. Neatsispirsite skoniui ir vaizdui: tobulas greitai pagaminamas desertas bet kokia proga. Taip pat gera saldi dovana. Išbandykite.


indiškas tinginys_receptas
VMG nuotr.

Kaip skaniai paruošti vištienos krūtinėlę, kad būtų gardi, minkšta ir sultinga? Išbandykite receptą, kuriame vištienai akomponuoja brokoliai ir kitos daržovės, patroškintos grietinėlės padaže. Skanūs, sveiki ir greitai paruošiami pietūs arba vakarienė. Skanaus.


troškinta vištienos krūtinėlė su brokoliais_receptas
VMG nuotr.

Keksiukai yra nuostabu. Keksiukai su gardaus kremo kepure – dvigubai nuostabiau. Pagal šį receptą gundantį šokoladinį kremą pasigaminsite greitai ir lengvai.


šokoladinis glajus keksiukams_receptas
VMG nuotr.

Priminimas-įspėjimas:


Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page