top of page

5 netikėti būdai, kaip skaniai suvalgyti sausainį

Laidos Alfo Vila rubrika #AlfoBlonknotas skirta #zerowaste idėjoms skleisti ir įgyvendinti. Juk gana dažnai nusiperkame maisto produktą, kurį panaudojame tik vieną kartą kokiam nors ypatingam patiekalui ruošti, o su likučiu nežinome, ką daryti.


sausainis_receptai su sausainiais_Alfo patarimai_Alfo receptai
Alfo Ivanausko nuotr.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI:


 

Su sausainiais dažniausiai tokios bėdos nėra, jų greitai nelieka, tačiau Alfas pasidalino penkiais netikėtais būdais, kaip skaniai ir neįprastai panaudoti mėgstamus sausainius.


Suvožtiniai su sūriu. Trapūs sausainiai labai tinka su tąsiu kreminiu brie sūriu. Tiesiog suspauskite sūrio riekelę dviems sausainiais. Puikus greitas užkandis.


Žaibiškas trupiniuotis. Kepti obuoliai, plakta grietinėlė ir mėgstamų sausainių trupiniai – tai ir viskas, ko reikia labai greitam gardėsiui su obuoliais paruošti.


Traškūs ledai. Mėgstamų sausainių trupiniuose pavoliokite mėgstamų ledų rutuliuką ir valgykite iškart: traškus ledų skanėstas.


Sumuštinis. Sausainis, tepamas varškės sūris ir šviežios figos griežinėlis. To-bu-la.


Su troškintais kopūstais. Labai skanus derinys – troškinti kopūstai ir sausainiai. Galite uždėti kopūstų ant sausainių ir ragauti kaip sumuštinį, galite trupinių užsibarstyti ant troškintų kopūstų ir pan.


Padarykime kasdienybę nekasdienišką!Comments


Naujausi įrašai

bottom of page