TOP dovanos, kurių būtinai reikės kitąmet virtuvėje

Džiaugsmas dovanoti neturi pakaitalo, jam nėra alternatyvos. Kaip tik todėl kasmet verčiamės per galvas, nužingsniuojame dešimtis kilometrų ieškodami tos vienintelės, „pačios geriausios“, reikalingiausios, praktiškos, bet kartu ir įkvepiančios labiausiai laukiamos dovanos.Jeigu dar neradote, o paieškos ėmė sekinti, tai liaukitės. Nes geriausios dovanos yra čia – sudarėme sąrašą daiktų/idėjų, kurių neabejotinai prireiks kitąmet (ir visada!) virtuvėje ir kurios neabejotinai patiks visiems, mėgstantiems gaminti ir skaniai valgyti.

Sutaupysite žingsnių, jėgų ir savo nuotaikos, nes visas šias dovanas galite užsisakyti internetu ir gauti dar gerokai iki Kalėdų.1. Nuotoliniai Alfo kursai „99 kulinariniai triukai" + knyga „Malda skoniui” – tai unikalus meninis projektas, į kurį įsitraukti turi galimybę tik 500 dalyvių. Kursai ir knyga įkvėps kurti, sugrąžins jausmą, ką reiškia ne tik mėgautis geru maistu jį ragaujant, bet mėgautis ir patirti maistą dar kitaip - žiūrint maisto fotografijas, kurios prilygsta, o gal ir pranoksta pasaulinį apdovanojimą pelniusio kulinarinio žurnalo fotosesijas. Knyga „Malda skoniui“ yra nepanaši į jokią kitą pasaulyje žinomą kulinarinę knygą. Norite nustebinti iš tikrųjų? Nustebinkite!


Daugiau apie kursą ir knygą skaitykite čia. Dovana laukia čia

Alfo Ivanausko knyga, Alfo kursai

2. NESPRESSO Essenza mini kavos aparatas, nes dar geresnė diena turi prasidėti geros kvapnios kavos puodeliu.


Dovana laukia čia

kavos aparatas, nespresso

3. WUSTHOF peiliai ir jų rinkiniai

Pasak Alfo Ivanausko, geras peilis – kaip geri batai. Jie būtini, jeigu norite gerai jaustis. Neįprasta dovanoti peilį, galite dovanoti dovanų kuponą jiems įsigyti.


Dovana laukia čia

šefo peilis


4. Tirpstančio ledo įkvėptas IITTALA dubuo serviravimui, nes gražų gyvenimą kuria gražios smulkmenos. Be to, IITTALA indai yra daugiafunkciai, juose galima tiekti ir desertą, ir salotas, ir tiesiog padėti ant stalo kaip puošmeną. Svarbu, kad daugelį IITTALA serviravimo indų galima dėti į mikrobangų krosnelę ir net į orkaitę. Mėgaukitės gyvenimu!