top of page

Slaptame Alfo Ivanausko klube – stalo teatras, skonių triukai ir aistringos kulinarinės dramos

Puoselėti tradicijas yra gerai, todėl metams baigiantis – kaip ir kasmet – virtuvės mitų griovėjas, skonių ieškotojas, 13 kulinarinių knygų autorius ir rekordus mušančių kulinarinių laidų autorius bei vedėjas Alfas Ivanauskas pristato šį tą unikalaus. Šiemet tai yra kulinarinių kursų „99 kulinariniai triukai“ ir knygos „Malda skoniui“ duetas – meninis projektas, į kurį įsitraukti turi galimybę tik 500 dalyvių. Kaip tik tiek narių bus priimta į slaptą Alfo Ivanausko klubą.


Alfas Ivanauskas, kulinarinė knyga
VMG nuotr.

99 kulinariniai triukai

Vasarį startuosiantys kulinariniai kursai skirti visiems – nėra nei amžiaus, nei išsilavinimo, nei lyties, nei požiūrių cenzo. Nesvarbu, kuo save laikote – kulinarijos pradinuku, mėgėju ar profesionalu: jeigu jaudina sėkmė, kurią patiriate ne tik kopijuodami, bet ir dekonstruodami, miksuodami, provokuodami receptūras, Alfo kursai jums patiks, įtrauks ir įkvėps drąsos dar drąsesniems atradimams.

Kaip rinktis ingredientus, kaip kuriami nauji receptai, kokios yra skonių derinimo taisyklės ir kaip jas laužyti; kaip dekoruoti stalą, kad pietūs, vakarienė ar asmeninė šventė būtų panaši į įkvepiantį spektaklį ar net magijos šou – atsakymai, triukai, paslaptys ir net ekstremalios patirtys bus atskleistos 4 valandų nuotoliniuose kulinariniuose kursuose (1 pamoka – 1 valanda), kuriuose galėsite dalyvauti, net jeigu tuo metu būsite negyvenamoje saloje, bet su wifi: kursai bus įrašyti su konkrečiais, vaizdingais pavyzdžiais, taigi juos pakartotinai galėsite žiūrėti jums patogiu metu.


Alfas Ivanauskas, kulinarinė knyga
VMG nuotr.

„Malda skoniui“ – kulinarinė biblija be ribų

Jeigu ieškote dar vieno naujo recepto, ši knyga – ne jums. Bet jeigu jumyse tiksi kulinarinė bomba, tik vis pritrūksta žiežirbos, kuri „pagautų“ degiklį, tris metus kurtas naujas Alfo kūrinys laukia jūsų.

„Ši knyga yra dar viena dabar jau įgyvendinta mano svajonė, nes visada norėjau sukurti netipinį, kartais net šokiruojantį, vaizduotę ir skonį lavinantį kūrinį, kuris skirtas ne tiek gaminti, kiek patirti ir išgyventi kulinarinę dramą. Galite mylėti arba nekęsti, bet vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tokio leidinio pasaulyje dar nebuvo. Ir jis tikrai ne kiekvienam. Bet tikrai kiekvienam, kuriam rūpi ir yra įdomu kur kas daugiau nei dar vienas naujas receptas. Tai tarsi biblija, kurioje susitinka skonis, estetika ir skanus flirtas su skaitytoju. Ypatingi ne tik receptai ir fotografijos, bet ir knygos struktūra – nėra nei pradžios, nei pabaigos, ji gali būti skaitoma atsitiktine tvarka. Ši knyga „išeina“ iš visų kulinariniam leidiniui būdingų rėmų ir net gali tapti neįprastu stalo žaidimu“, – daugiafunkcę knygos idėją pristato autorius.


ALfas Ivanauskas, kulinarinė knyga
VMG nuotr.

500 slapto klubo narių

„Malda skoniui“ – tai unikali, riboto leidimo knyga, kurios išleista tik 500 egzempliorių. Kiekviena yra pasirašyta Alfo ir bus įteikta ją įsigijusiam žmogui su palinkėjimu, dedikuotu tik konkrečios knygos savininkui.

Kiekviena knyga turės autentišką numerį ir aš žinosiu, kam kuri knyga priklauso, – unikalaus sumanymo tęsinį pristato Alfas. – Taip aš ir skaitytojai tapsime uždaro klubo nariais. Kiekvieną mėnesį klubiečiai gaus intriguojančius naujienlaiškius, išskirtinius pasiūlymus. Vienas žmogus savo vardu galės įsigyti tik vieną knygą. Visos 500 knygų ir jų savininkai taps kulinarinio meno projekto dalimi. Nekantrauju pradėti šį kulinarinį performansą!“.

Nei kulinarinių kursų, nei knygos nebus galima įsigyti atskirai. Tai – nedalomas kulinarinis projektas, kuris jame dalyvausiantiems suteiks ir įkvepiančios patirties, ir praktinių įgūdžių bei žinių.

Beje, svarbiausi tekstai ir receptai knygoje yra ir anglų kalba, o kursai vyks lietuvių kalba su angliškais subtitrais.


Alfas Ivanauskas, kulinarinė knyga
VMG nuotr.

 

Tai ypatinga, unikali dovana ir mėgstantiesiems gaminti, ir ieškantiesiems naujų patirčių, ir jūsų draugams, ir kolegoms, ir verslo partneriams.

Išskirtinę dovaną galite įsigyti galite tik portale www.vmgonline.lt, o dabar dar ir už ypatingą kainą.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page