Prieskonių malūnėliai – jauki dovana mėgstantiems gaminti

Kodėl Kalėdos, kitaip nei Kalėdų senelis, niekada neateina nepastebėtos? Todėl, kad jos kvepia! Mandarinais, sakuotais eglišakiais ir, žinoma, prieskoniais.

Prieskoniai yra tas slaptas ingredientas, kurio dėka tas pats patiekalas gali „suskambėti“ naujai. Jie – kaip žaisliukai ant Kalėdų eglutės: reikia visai nedaug, kad eilinė žaliaskarė taptų šventės epicentru.Natūralūs ir pilni aromatų

Tačiau prieskoniai prieskoniams nelygu. Tik kokybiškos, su rūpesčiu atrinktos, tinkamai džiovintos žolelės ir kiti prieskoniniai augalai bus turtingi aromatinių aliejų, kurie suteiks patiekalui daugiau skonio ir „gyvo“ aromato. KOTANYI prieskoniniai augalai ruošiami laikantis itin griežtų kokybės reikalavimų, nenaudojami jokie skonių ar aromatų stiprikliai: kruopščiai atrinktų, tinkamai džiovintų natūralių žolelių aromatai, spalva ir skonis yra labai intensyvūs – tuo pasirūpino pati gamta. Gamtai nereikia stipriklių.Kodėl malūnėlis?

Todėl, kad prieskoniai stipriausius savo aromatus „paleidžia“ tą akimirką, kai yra smulkinami (sutrinami ar sumalami). Prieskoniai, kurie jūsų laukia specialiuose sandariuose malūnėliuose, ilgiau lieka švieži, nes neturi sąlyčio su deguonimi, taigi, lėčiau oksiduojasi. Svaiginančius ir apetitą žadinančius eterinius aliejus jie „paleidžia“ tik tada, kai pasukate malūnėlio galvutę.

KOTANYI prieskonių malūnėliuose savo paslaptis saugančios europietiškos žolelės ir kiti prieskoniai suteiks patiekalams išties įkvepiančio skonio ir aromato!


Naujasis malūnėlis – daugiau galimybių

..ir malonumo. Nes kaip tik malonumas gaminti yra viena svarbiausių KOTANYI idėjų. Malonumą virtuvėje garantuoja du dalykai – tai maisto produkto kokybė ir patogūs įrankiai.

Naujojo KOTANYI prieskonių malūnėlio patobulintas malimo mechanizmas suteikia dar daugiau galimybių malti prieskonius. Dabar renkatės jūs, kaip – smulkiai arba stambiai, sumaltų prieskonių reikia jūsų ypatingajam patiekalui.

Kai apversite malūnėlį aukštyn kojomis ir patrauksite galvutę šiek tiek žemyn, pasikeis malimo dydis – malsite stambiai. Paspausite galvutę atgal – malūnėlis vėl mals smulkiai. Kiekvienam patiekalui – sava nata!


Gera dovana

Gera dovana yra reikalinga dovana, liudijanti Jūsų rūpestį ir atidumą tam, kuriam ji dovanojama. KOTANYI prieskonių malūnėliai pradžiugins ir įneš skonio bei spalvų į kiekvienus namus.

KOTANYI garantuoja, kad naujojo malūnėlio dėka visus jame esančius prieskonius sumalsite iki paskutinės žolelės ar „grūdelio“.

Tegul Kalėdos kvepia skaniai – pasirūpinkime vieni kitais!