d875bb_b20150b0c16c470a8ccd839c13f117e9~
Unikalūs kulinarijos kursai su Alfu Ivanausku „Kūrybiško recepto formulė“

NUOTOLINIAI UNIKALŪS KULINARINIAI KURSAI SU ALFU IVANAUSKU

Populiariausios tiesioginės kulinarinės laidos vedėjas, 12 knygų autorius, geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo redaktorius, maisto dizaino agentūros vadovas ir virtuvės šefas sukūrė unikalius nuotolinius mokymus „Kūrybiško recepto formulė“.

Dėmesio! „Kūrybiško recepto formulė“ nuotolinis kulinarinis kursas jau išparduotas!

Tačiau nenusiminkite, jei nespėjote įsigyti visos Alfo Ivanausko kulinarinių kursų programos, turime Jums puikių naujienų. Dabar galėsite patekti į atskiras paskaitas, Jums tereikės jas įsigyti prieš mokymus. 

Paskubėkite įsigyti, nes paskaitų dalyvių skaičius ribotas.

Nuotoliniai unikalūs kulinarijos kursai su Alfu Ivanausku  „Kūrybiško recepto formulė“

Vienas populiariausių klausimų man: kaip virtuvėje tapti, būti ir visada išlikti kūrybišku? Norėdamas atsakyti į šį klausimą, sukūriau kulinarinių paskaitų kursą, po kurio, galiu lažintis, Jums ne tik bus lengva atsipalaiduoti virtuvėje, bet ir kaskart sukursite unikalių ir netikėtų patiekalų derinių. Kol visi aplinkui siūlo vakarienes į namus ar išmokyti gaminti vieną ar kitą patiekalą, aš siūlau suprasti patiekalo kūrimo, prieskonių derinimo ir estetikos taisykles – kiekvienam ir kiekvieną dieną savo namuose. Garantuoju, kad po kursų, virtuvėje praleistas laikas bus daug kūrybiškesnis. Mano sesija prasideda jau vasarį, o dabar ją galite įsigyti tiek sau, tiek žmogui, kuris taip pat smagiai leistų laiką su mumis tiesioginės transliacijos metu. Tikiuosi iki greito pasimatymo!

Virtuvės šefas

Alfas Ivanauskas
  • Instagram
  • Facebook
 

KAM SKIRTOS PASKAITOS?

Visiems mėgstantiems gaminti, norintiems išmokti lengvai kurti receptus, improvizuoti, mokėti geriau dekoruoti patiekalus ir stalą, kūrybiškiau pažvelgti į produktus ir ingredientus. Atrasti visiems gerai žinomus prieskonius iš naujo ir gal net pamilti tuos, kurių anksčiau bijojote. Šiuose autoriniuose mokymuose Alfas pasidalins triukais ir paslaptimis, kurie nebuvo ir nebus atskleisti tiesioginių laidų metu. Jei visos kulinarinės knygos išdovanotos, o kursai išvaikščioti, tai gali tapti unikalia dovana. Nustebinkite save ar savo artimuosius išskirtine Lietuvoje nematyta sensacija, kuria galėsite naudotis bet kurioje pasaulio šalyje, saugiai ir šiltai savo jaukiuose namuose. 

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti ČIA.

Nuotoliniai unikalūs kulinarijos kursai su Alfu Ivanausku  „Kūrybiško recepto formulė“