Alfo Ivanausko nuotolinis kulinarinis kursas vmgonline 9.jpg

ALFO IVANAUSKO NUOTOLINIAI KULINARINIAI KURSAI IR KNYGA

Ieškote išskirtinės dovanos, kuri ne tik nustebintų, bet ir suteiktų naujų žinių? Siūlome jums net 2 išskirtines patirtis viename, kurias galite padovanoti sau ar visiems mėgstantiems gaminti, skanauti ar tiesiog mėgautis maistu.

Akcija! Knygos kaina – 99 Eur, kursų kaina – 99 Eur, bet dabar galite įsigyti kursus ir kulinarinę knygą tik už 99 eurus.

 
Papildoma dovana! Kartu su kursais ir knyga gausite dovanų ir Alfo kurtą kulinarinį stalo žaidimą! Padovanokite sau arba savo artimam žmogui kulinarinę kelionę pilną netikėtumų ir siurprizų virtuvėje.


Informacija apie knygos pristatymą ir kursų pradžią. Spauskite čia

Alfo Ivanausko nuotolinis kulinarinis kursas kulinarinė knyga vmgonline 1.jpg

NUOTOLINIAI KURSAI„99 KULINARINIAI TRIUKAI“

Naujausi virtuvės šefo Alfo Ivanausko rengiami kursai, kuriuose jis atskleis ne tik savo laidose ar prieš tai vykusiuose mokymuose aptartus, bet daugiausia, dar negirdėtus ir nerodytus kulinarinius triukus. Nuo ingredientų pasirinkimo iki receptų kūrimo, nuo skonių derinimo iki stalo dekoravimo. Nesvarbu, kiek patirties beturėtumėte: esate šefas ar tiesiog mėgstate skanų maistą – šie patarimai padės atrasti naujas spalvas ir skonius Jūsų virtuvėje.

Su Alfu pasimatysite 4 kulinarinėse pamokose (1 pamoka – apie 1 val.). Kad ir kokioje pasaulio šalyje bebūtumėte, naktį ar dieną, prie kompiuterio ar telefono – šie kursai bus įrašyti su konkrečiais, vaizdingais pavyzdžiais ir juos pakartotinai galėsite žiūrėti jums patogiu metu.

Informacija apie knygos pristatymą ir kursų pradžią. Spauskite čia

KULINARINĖ KNYGA „MALDA SKONIUI“

3 metus kurta knyga apie skonių labirintus, kuriuos Alfas narplioja jau daugiau nei 10 metų. Tai biblija, kurioje susitinka: skonis, estetika, flirtas su skaitytoju. Ji ypatinga ne tik receptais, savo struktūra bei fotografijomis, netgi gali tapti ir neįprastu stalo žaidimu.

Norint ieškoti ypatingų derinių, reikia būti nuosekliam – bet tik ne šiame kūrinyje. Jį galite skaityti, vartyti atsitiktine tvarka, nes nei pradžios, nei pabaigos jis neturi ir visiškai išeina iš visų įmanomų kulinarinių leidinių rėmų.

„Malda skoniui“ – unikali, limituotos serijos knyga, kurios išleista tik 500 egzempliorių. Kiekviena pasirašyta Alfo ir skirta individualiai Jums su dedikuotu palinkėjimu.

 

Informacija apie knygos pristatymą ir kursų pradžią. Spauskite čia

Alfo Ivanausko kulinarinė knyga Malda skoniui vmgonline.jpg
Alfo Ivanausko kulinarinė knyga Malda skoniui vmgonline (2).jpg

Ši knyga yra viena iš mano svajonių, nes visada norėjau sukurti netipišką, kartais net šokiruojantį, vaizduotę ir skonį lavinantį kūrinį, kuris skirtas ne gaminimui, o kulinarinei dramai Jūsų galvoje. Galite mylėti, galite nekęsti, bet vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tokio leidinio pasaulyje dar nebuvo. Ir tikrai jis neskirtas kiekvienam, o tik tam, kam įdomu daugiau nei tik dar vienas naujas receptas. Kiekviena knyga turės autentišką numerį ir aš žinosiu, kam kuri knyga priklauso. Taip aš ir skaitytojai tapsime uždaro klubo nariais, kuriame tikiuosi netrukus ir susitiksime. 

Alfas Ivanauskas

AlfoParasas.png
Alfo Ivanausko nuotolinis kulinarinis kursas vmgonline 8.jpg