top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: varškėtukai, kurių neatsivalgysite, keksas su irisais ir kiti gardūs stebuklai

Ką skanaus gaminome ir kuo dalinomės visą savaitę?


Kai išbandysite šį avietėmis pagardintų varškėčių receptą, balsuosite už virtus! Labai varškingi, bet tuo pačiu – ir itin purūs. Patiekite su grietine, šilauogėmis ir granolos pabarstukais: toks patiekalas – švelnus ir tuo pat metu traškus – nukarūnuos kitus pusryčių bei vakarienių patiekalus-karalius. Beveik desertas! 


varškėčiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Apie tokį keksą svajojame. Drėgnas. Bananinis. Su tįstančiu irisų įdaru. Tobulas. Labai lengvai pagaminamas iš pirmo karto. Nebedelskite.


bananinis keksas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Pagal šį Alfo receptą greitai ir lengvai pagaminsite: a) didelius ir purius blynus su varškės įdaru (labai patiks tiems, kurie mėgsta jausti varškės skonį ir konsistenciją); b) mažus purius blynelius su varškės gabaliukais.  Gaminkite ir vaišinkite: visi bus patenkinti, sotūs ir laimingi


varkšėčiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kukuliai gali būti puikus pyrago įdaras – pamėginkite. Taip pat nuostabiai atrodys kukuliai ant atvirų pyragų, picų arba picetų. Drąsiai eksperimentuokite – kukuliai atlaikys viską! Bemielės tešlos pyrago su mėsos kukuliais ir pelėsinio sūrio padažu receptas. 


nesaldus pyragas su kukuliais_a;fo receptas
VMG nuotr.

Alfo geriausius receptus su ridikėliais ir svogūnų laiškais rasite čia.

ridikėlių salotos_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page