top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: tegyvuoja bulvės ir varškė!

Kas stiprina imunitetą, kai atslenka drėgmė, vėjai ir virusai? Žinoma, meilė, jaukumas, švelnūs žodžiai, šilti apsikabinimai. Namuose ruoštas maistas yra viskas viename.

Kaip padaryti meilę matomą? Pagaminkite mylimiesiems vieną iš šią savaitę favoritais tapusių patiekalų.

Alfo Ivanausko receptai

Varškės ir sorų košės apkepas tapo šios savaitės patiekalų karaliumi. Ir tikrai pelnytai. Receptas yra čia, būtinai išbandykite.

varškės ir sorų apkepas, vmg receptas

Dar vienas savaitės favoritas saldus, minkštas, drėgnas ir neatsivalgomas tinginys su varške ir morengais. Tobulas skanėstas prie kavos. Labai lengvas receptas rudeniškam patingėjimui.

tinginys, vmg receptas

Trečios vietos laimėtojas yra varškėtukų ledų ir pudingo padaže receptas. Galima ginčytis, kas tai: desertas ar pusryčiai, tačiau skonis yra nenuginčijamai tobulas.

varškėčiai pudingo ir ledų padaže, vmg receptas

Laidoje #Alfasvienasnamuose buvo atiduota skani duoklė bulvei. Be jos juk nė iš vietos, tiesa? Jeigu mėgstate tradicinius švilpikus, pabandykite ir kiek netradicinius, patiektus su skaniuoju daržovių padažu. Receptas laukia čia.

bulviniai blyneliai, švilpikai, Alfo receptas

Jeigu mėgstate Piemenėlių pyragą, paragaukite bemėsio jo varianto. Alfas rekomenduoja labai turtingos sudėties bulvių košės apkepą.

bulvių košės apkepas pagal Alfą, receptas

Iki skanaus!


Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page