top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: sūrio omletas, naminis griliažas ir vasaros nuojauta

Užuodžiate vasarą? Ne tik atsidarę langus, išėję į terasas, bet ir puoduose, kuriuose gaminate maistą?

Ką gaminome šią savaitę?

Alfo receptai
VMG nuotr.

Kai ištobulinsite naminės karamelės virimo įgūdžius, tapsite populiariausiu žmogumi namuose. Ir tai ne juokas, nes kas nemėgsta karamelės, kurią galima sušaldyti ir turėti naminio griliažo, arba pagardinti ledus, pyragus ir pan. Patarimai laukia čia.

naminis griliažas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Omletas – greitai paruošiamas, sotus, skanus patiekalas, kurio visada džiaugiasi visi pusryčiautojai. Šiuo – puriu sūrio omletu (nes su daug sūrio!) džiaugsis ir pietautojai, ir vakarieniautojai. Tai visiškai universalus maistas, kuriam paruošti užtruksite vos 15 minu. Patiekite jį su žolelėmis ir duonele – dėkingumas ir apkabinimas garantuoti! 

sūrio omletas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Plonomis riekelėmis pjaustytos ir orkaitėje iškeptos bulvės išpopuliarėjo Švedijos restoranuose. Pirmą kartą hasselback bulvės buvo patiektos 1953 metais. Jos gali būti pagrindinis patiekalas, garnyras ar vakarėlio užkandis. Alfas kviečia išbandyti bulvių ir morkų hasselback.

keptos bulvės ir morkos_alfo receptas
VMG nuotr.

Gundantis pasiūlymas: braziliški jautienos iešmeliai su keptų paprikų salsa. Jeigu nemėgstate šviežių paprikų, būtinai pabandykite jas keptas. O jeigu pabodo steikas, iešmeliai suteiks naujų pojūčių.

jautienos steikas_keptų paprikų salsa
VMG nuotr.

Želė per 15 minučių ir nereikia jokio šaldytuvo? Alfo triukas čia.

želė per 15 min. _Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

留言


Naujausi įrašai

bottom of page