top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: skaniausi blynai, komforto maistas ir morenginiai bučiniai

Švenčių ir skonių pilna savaitė, kuri gelbėja niūraus vasario reputaciją. O kad būtų dar jaukiau ir lengviau laukti pavasario, vasarį paskelbėme komforto maisto mėnesiu.

Ką gaminome?


alfo receptai
VMG nuotr.

Patogios, greitos, jaukios ir visada geidžiamos. Tokios yra tobulos vakarienės. Penki patiekalai, kuriuos mėgsta visi (arba beveik visi) ir kurie yra neatsivalgomai skanūs. Rekomenduojame sočiai vakarienei (likus bent 4 valandoms iki miego), bet labai tiks ir pietums.


alfo receptai_vieno puodo patiekalai
VMG nuotr.

Lengvučiai ir greitučiai. Greitai pasigamina ir dar greičiau susivalgo. Saldus, traškus ir labai lengvas desertas, kurį lengvai pagamins ne tik ji jam, bet ir jis jai. Receptas laukia čia.


morenginiai sausainiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Blynai yra jaukiausias savaitgalio pusryčių patiekalas. Be abejo, ne pats sveikiausias pasirinkimas, bet kartais pasilepinti yra tiesiog būtina. Skaniausiųjų receptus surinkome čia.


miltiniai blynai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Beveik žaibiškai pagaminamos burnoje tirpstančios grietinėlės sūrio spurgos akimirksniu dings nuo stalo. Gardinkite cukraus pudra arba mirkykite mėgstamame padaže, pavyzdžiui, karamelėje.... Mmm. Nuodėmingųjų receptas laukia čia.


spurgytės_Alfo receptas
VMG nuotr.

Nepamirškime, kad:


Gardžių atradimų. Mylėkite ir būkite mylimi.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page