top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: bulviniai blynai, svogūnų duona ir daug pupelių

Žiema ritasi į antrąją pusę, sausis į pabaigą, iššūkis #sausisbemesos beveik įveiktas (skaniai ir lengvai): gyvenime, regis, viskas gerai. Kas toliau? O toliau tik skaniau!

Ką skaitėte šią savaitę?

Alfo receptai
VMG nuotr.

Dar viena saldžioji porelė: ir todėl, kad saldžioji, ir todėl, kad vienas su kitu puikiai sutaria. Jei dar pasakysime, kad šis keksas pagaminamas kone akimirksniu ir „viename puode“, iš karto užsimanysite turėti jį savo „greitukų“ arsenale.


bananų ir šokolado keksas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Visos ankštinės daržovės yra naudingos organizmui, nes parūpina jam įvairių mikroelementų ir yra augalinės kilmės baltymų šaltinis. Pupelių yra įvairių veislių, kurios skiriasi ir forma, ir skonių: eksperimentuokite, išbandykite jų kuo įvairesnių. Atrinkome 9 įvairius patiekalus su pupelėmis, kuriuos pagaminsite greitai ir lengvai.


šiltos pupelių salotos_Alfo receptas
VMG nuotr.

Laidoje #AlfoVila  šį sekmadienį Alfas dalinosi receptais, kurie nustebins, nudžiugins ir palepins skonio receptorius ir tų, kurie valgo viską, ir tų, kurie nevalgo mėsos ar pieno produktų. Kad ir ką gaminsite šiandien, viskas pavyks iš pirmo karto:


Alfo receptai
Alfo Ivanausko nuotr.

Reikės minkyti, kildinti, laukti, pjaustyti svogūnus ir pan., bet kiekvienas veiksmas vertas rezultato, kurį ištrauksite iš orkaitės. Puikus užkandis, pagardas prie sriubos ar salotų. Labai rekomenduojame išsikepti svogūnų duonos.


svogūnų duona_Alfo receptas
VMG nuotr.

Atrodytų, vos kelių ingredientų patiekalas, tačiau kiekvieno kepėjo bulviniai blynai yra vis kitokie. Slaptas ingredientas? Triukai? Magija, meilė? Kokia paslaptis? Alfo patarimai laukia čia.


bulviniai blynai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page