top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: kepti pomidorai su grietine, bulviniai blynai su arbūzo salotomis ir kiti vasaros nuotykiai

Gera buvo savaitė: galime oficialiai didžiuotis ir ruoštis gurmaniškoms vasaros kelionėms po MICHELIN GUIDE pastebėtus ir žvaigždėmis įvertintus Lietuvos restoranus.

Jeigu tokių ketinimų neturite, ruoškite žvaigždžių vertus patiekalus namuose iš naujos virtualios Alfo knygos ir #vmgonline repertuaro.

Alfo receptai_
VMG nuotr.

Pomidorų ir grietinės salotos yra vienas vasariškiausių patiekalų, kurio skonio turbūt neįmanoma atsiragauti ir juo atsimėgauti. Alfo šių salotų interpretacija papuoš kiekvieną vaišių stalą ir taps šventės hitu. Lengvas, elegantiškas, subalansuotas malonumas.


alfo receptas_kepti pomidorai su grietine
VMG nuotr.

Šiek tiek nostalgiški. Tobulai subalansuoto skonio. Šie rikotos sausainiai labai lengvai ir greitai pagaminamŠiek tiek nostalgiški. Tobulai subalansuoto skonio. Šie rikotos sausainiai labai lengvai ir greitai pagaminami, jiems reikės vos kelių ingredientų, kurių paprastai visada turime namuose.


Alfo receptai_rikotos sausainiai
VMG nuotr.

Sultingas, sotus omletas su charakteriu. Energijos ir geros nuotaikos suteikiantis pusryčių (ir ne tik) patiekalas gerai dienos pradžiai.


omletas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Dar vienas itin traškių bulvinių blynų receptas su ypatingu – gaiviu, sultingu ir vasarišku, pagardu: krevečių ir arbūzų salotomis! Net neįsivaizduojate, koks tobulas šis derinys. Būtinai įsitikinkite. Ir kasdienai, ir savaitgalio pietums ir kiekvienam kartui, kai norisi kažko ypatingo. 

bulviniai blynai_Alfo receptas
VMG nuotr.


Gardžių atradimų.

Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page