top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: nauja vasaros receptų knyga ir nauji skonių deriniai!

Savaitė buvo ypatinga, nes Alfas išleido naują, virtualią, receptų pilną vasaros knygą. Gaminkime, mėgaukimės, dalinkimės.

Alfo receptai_Nauja alfo knyga_
VMG nuotr.

Didžiausia ir laukiamiausia šios savaitės naujiena – nauja Alfo knyga, skirta vasarai. Virtuali „Kulinarė greitoji" pilna receptų, kurie išgelbės visas keblias situacijas, romantiškas vakarienes, gimimo dienas, lėtus pusryčius ir giminių susitikimus. Vartykite knygą nemokamai čia.


nauja alfo receptų knyga_alfo receptai
VMG nuotr.

Makaronai ir… braškės? Skamba taip, lyg nederėtų? Bet kai paragausite, suprasite, kad skonių balansas yra 100 proc. , o braškės vertos spagečių, ir atvirkščiai. Gaivu, įdomu ir be galo kvapnu.  Vaišinkitės ir vaišinkite. Tai 100 proc. augalinis patiekalas! Receptas laukia čia.

spagečiai su braškių padažu_Alfo receptas
VMG nuotr.

Šokoladinį tortą nusprendėme daryti veganišką ir jis yra nuostabus. Sodriai šokoladinis aksominės tekstūros, papuoštas gaiviomis uogomis jis nuneša ten, kur norite būti nunešami.

Receptas laukia būti išbandytas. Jis čia.

Šokoladinis tortas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Skaniai sunokęs saldus arbūzas ir fetos sūris yra dar viena tobula vasaros pora. Alfas šią porą papildė dar keliais ingredientais, tad dabar šią sąjungą galima vadinti ne tik tobulai derančia, bet ir vasaros geidžiamiausia. Išbandykite, dalinkitės skoniu ir receptu

arbūzų, fetos ir vištienos salotos_Alfo receptas
VMG nuotr.Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page