top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: ieškomiausias obuolių pyrago receptas, makaronai su troškintais kopūstais

Kuo stebina šis ruduo? Spalvomis, nenuspėjamu oru, rūku, vis dar šildančia saule... Gyvenimas įdomus, kol yra pirmų kartų ir dalykų, kuriuos jau esame patyrę, tačiau kaskart užklupę jie vis dar nustebina. Tokie ir šios savaitės receptai.

Ką skaitėte ir gaminote?


Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.

Gruzdintos mocarelos sūrio lazdelės yra puikus užkandis ir vaikams, ir suaugusiesiems. Patiekalas, kuriam nereikia daug ingredientų, be to, pagaminamas greitai ir lengvai. Receptas čia.

keptos sūrio lazdelės_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį naujo sezono kulinarinėje laidoje ALFO VILA galėjote žvilgtelėti į Alfo Ivanausko kuriamą tikros vilos interjerą, pasigrožėti vaizdais pro langus ir, žinoma, skaniais patiekalais. Alfas gaminonaminę kolą ir neatsivalgomą pastą su kopūstais.

Alfo receptai_Alfo vila
Alfo Ivanausko nuotr.

Šokoladas, romas ir vyšnios yra tie ingredientai, kuriuos suderinus pyragas tiesiog privalo

pavykti. Pagal šį Alfo receptą, kuriame varškė draugauja su maskarpone ir šokoladu, sukursite traškų, bet tuo pat metu ir nuodėmingai sultingą šedevrą. Nelaukite sekmadienio pietų, gimtadienio ar kitos progos, pasimėgaukite skanėstu šiandien.


VMG nuotr.

Pyragų pyragas! Alfui skaniausio obuolių pyrago receptą rasite čia.

Alfo obuolių pyragas_receptas
VMG nuotr.

Moliūgų kokteilis? Taip! Labai gaivus ir be jokių išskirtinių ingredientų leidžia mėgautis žiemos prieskonių skoniais. Receptas laukia čia.

Moliūgų kokteilis_receptas
Plantasticka nuotr.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page