top of page

Alfo sukurtą kulinarinį stalo žaidimą gaukite dovanų!

„Duonos ir žaidimų!“ – tai senas, bet vis dar labai „gyvas“ ir aktualus romiečių posakis. Šeimos pietūs, giminės susibūrimas ar kolegų vakarėlis – jo sėkmė, skanus juokas ir smagūs prisiminimai garantuoti, jeigu geram maistui akomponuoja linksmas žaidimas. Patikrinta šimtmečių.

Alfo Ivanausko kulinarinis žaidimas
VMG nuotr.

Alfas Ivanauskas sukūrė pirmą lietuvišką kulinarinį stalo žaidimą, kurį dabar dovanų gaus kiekvienas, įsigijęs naujausią šefo knygą ir nuotolinius kulinarinius kursus.


Šiek tiek susivėlinote pašauti kimštą vištą į orkaitę ir svečiai jau ima nerimauti bei nuobodžiauti? O gal viskas suvalgyta ir staiga stojo nejauki tyla, nes ... nėra, ką veikti? Alfo sukurtas linksmas, greitos reakcijos ir greitų „apsukų“ reikalaujantis, interaktyvus, intelektualus kulinarinis stalo žaidimas ištrauks iš keblių situacijų ir neabejotinai taps vakarienės, vakarėlio ir net pietų pertraukos darbe top‘u.

Alfo Ivanausko kulinarinis žaidimas
VMG nuotr.

Ar kada bandėte paaiškinti draugui, kas yra, pavyzdžiui, saldžiųjų bulvių pica, nepavartodami nė vieno šiame junginyje esančio žodžio ar žodžio šaknies? Taip, žaidimo principas panašus į visų mėgstamo „Alias“, tik viskas kur kas interaktyviau. Kortelę su kulinariniu terminu išsitraukęs dalyvis tą terminą susirinkusiesiems turi paaiškinti savais žodžiais, bet ... darydamas Saulės pasveikinimą, „žvakę“, šokinėdamas, o gal su leduku burnoje – viskas priklauso nuo to, kokia sąlyga jam „iškrenta“. Žaidimui net nereikia „įsisiūbuoti“ – užkrečiantis juokas garantuotas jau po pirmo išstojimo!

Žaidimas tinka be išimties visiems (ir mažiems, ir dideliems), plečia gastronominio pasaulio žinias (reikia paaiškinti produktų, patiekalų ir pan. pavadinimus) ir, svarbiausia, sukuria draugišką, linksmą, neįpareigojančią atmosferą, kad ir kur ir su kuo būtumėte.

Alfo Ivanausko kulinarinis žaidimas
VMG nuotr.

Norėtumėte išbandyti? Dabar galite gauti šį žaidimą dovanų, įsigiję unikalų ir ekskliuzyvinį Alfo Ivanausko duetą: knygą „Malda skoniui“ ir online kursus „99 kulinariniai triukai“. Juose sužinosite ne tik, kaip įdomiai ruošti patiekalus, derinti nesuderinamus produktus, bet ir išmoksite kurti receptus, dekoruoti stalą ir savo išmone stebinti aplinkinius. O dabar dar ir už ypatingą kainą.


Įsigyti kursus ir knygą galite ČIA.

Alfo Ivanausko kulinarinis žaidimas
VMG nuotr.Comments


Naujausi įrašai

bottom of page