top of page

SKAITOMIAUSIŲJŲ TOP5: apelsininis keksas Mamos dienai, šaltibarščiai ir daug pavasario!

Nesvarbu, koks oras, lietus ar saulė, lauke pliusas ar nulis šiandien viskas žydi, gardžiai kvepia, šlama ir čeža bučiniais bei apsikabinimais. Pabūkite su mamomis ir vieni su kitais neskubėdami.


Ką skaitėte šią savaitę?

Alfo receptai, vmg receptai
VMG nuotr.

Drėgnas, šokolado glajumi glaistytas apelsininis keksas yra puiki gardi dovana ne tik Mamos dienai. Receptas nekantriai laukia čia.

apelsininis keksas, receptas
VMG nuotr.

Pasveikinkite vieni kitus su pavasariu. Pirmadienį laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas ruošė pavasariškus patiekalus: ypatingus šaltibarščius su alyvų žiedais, glazūruotą baklažaną, itin sultingus azijietiškus iešmelius, traškias brokolių ir morkų salotas.


Alfas vienas namuose patiekalų receptai
VMG nuotr.


„Crema Catalana“ yra Ispanijoje kilęs ir ten šlovės spinduliuose besimaudantis desertas, kuris nuolat konkuruoja su krembriule. Skirtumas toks, kad Katalonijoje gimęs skanėstas yra verdamas iš pieno ir gardinamas cinamonu, o krembriulė – iš grietinėlės ir vanile. Pasimėgaukite: receptas čia.


virto pieno kremas, receptas
VMG nuotr.

Visiems pažįstama apetitą žadinanti svogūnų laiškų klasika: grietinė (tobulai dera riebesnė, bet jeigu norite liesiau, grietinę maišykite su natūraliu jogurtu), ridikėliai, druska ir juodieji pipirai. Šių salotų tiesiog būtina atsivalgyti pavasarį, bet Alfas kviečia eiti dar toliau ir išbandyti daugiau gardžių idėjų! Visos jos čia.


svogūnų pyragas, receptas
VMG nuotr.

#AlfasAtsakingai laidoje Alfas atskleidė, kaip lengvai ir greitai paruošti net du patiekalus su falafeliais. Vienas iš jų bus puikus užkandis draugų kompanijoje, o kitas – kai norėsis kažko lengvo, gaivaus ir traškaus. Receptai čia, o naujos laidos – kiekvieną sekmadienį 10.30 per #DelfiTV.

patiekalai su falafeliais, receptas
VMG nuotr.

Iki skanaus!Comments


Naujausi įrašai

bottom of page