top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: Velykos!

Sveiki sulaukę Šv. Velykų! Su pavasariu. Su pabudimu. Su gimimu. Su nauja pradžia!

Šiemet šie sveikinimai skamba kaip niekad jautriai ir išsako viską, ko visi labiausiai laukiame. Taikos!

Apkabinkite šalia esančiuosius; brolį, draugą, kaimyną, kuris šio pavasario šventę sutiks ne savuose namuose, palepinkite gardžiomis savo vaišių stalo dovanomis, pakvieskite būti kartu, nes tik kartu esame stiprūs.


Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?


Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.

Sąrašas ukrainiečių moterų, kurios nori ir gali gaminti kasdienį ir šventinį maistą jums ir jūsų šeimai, bus aktualus ir po švenčių, ir dar labai ilgai. Padėkime joms užsidirbti, išlaikyti save, savo vaikus ir siųsti paramą kare likusiems artimiesiems. Jeigu svajojate apie naminius koldūnus, plonyčius lietinius, bandeles su įvairiais įdarais, tortus ir pyragaičių, žvilgtelkite čia.

bandelės,
Shutterstock.com nuotr.

Salotos yra amžinas topas ir kuo daugiau kuo įvairesnių jų receptų, tuo geriau. Jeigu mėgstate Cezario salotas, šios su jomis rimtai konkuruoja!

Salotų receptas. Cezario salotos
VMG nuotr.

Ieškomiausių #vmgonline tortų sąrašas buvo sudarytas Velykoms, bet puikiai pasitarnaus bet kuria kita proga. Net 15 tortų receptų rasite čia.

tortų receptai
VMG nuotr.

Ar gyvenate tvariai? Atlikite testą ir sužinokite. Nesvarbu, kokį atsakymą gautumėte, po šventės likučių virtų kiaušinių neišmeskite. Čia rasite gardžiausias Alfo idėjas, ką skanaus nuveikti su virtais kiaušiniais.

Įdaryti kiaušiniai, receptas
VMG nuotr.

Savaitės citata ir pavasarinis palinkėjimas:


Gražaus ir gardaus sekmadienio!

Kommentare


Naujausi įrašai

bottom of page