Ukrainietės skaniai gamina! Kur užsisakyti autentiškų barščių, koldūnų, pyragėlių, Kijevo tortą?

Legendomis apipintų, autentiškų, pačių ukrainiečių pagamintų ukrainietiškų barščių, koldūnų, bandelių su česnakiniu ir kitokiais įdarais, pyragų ir tortų dabar galite paragauti ne tik ukrainietiškos virtuvės restorane.

Nuo karo Ukrainoje bėgančioms moterims (ir tiesiog mėgstančioms gaminti, ir profesionalioms konditerėms bei kulinarėms) sunku nieko neveikti – darbas virtuvėje bent trumpam leidžia užsimiršti ir, žinoma, užsidirbti, todėl jos mielai gamintų jums – ir kasdienį, ir šventinį maistą.


ukrainietiški barščiai, receptas, kur užsisakyti
Shutterstock.com nuotr.


Naujų skelbimų atsiranda kone kasdien, todėl sąrašą vis papildysime.

Sekite, užsisakykite, ragaukite, atraskite naujų skonių ir – labai gali būti – naujų draugų, nes niekas nesivienija žmonių taip, kaip suvienija maistas.

Kartu mes stipresni!


1. Lena ir Marina kepa tikrą ažiotažą jau sukėlusius burnoje tirpstančius napoleonus.

Susisiekite ir užsisakykite čia


2. Nadia kepa pyragėlius su įvairiais įdarais: ir su mėsa, ir saldžius.

Susisiekite ir užsisakykite čia


3. Natalija gamina virtinius su įvairiausiais įdarais, verda ukrainietiškus barščius

Susisiekite ir užsisakykite čia

ukrainietiški koldūnai, receptas
Shutterstock.com nuotr.

4. Karina gardžiai gamina įvairius patiekalus, gali ruošti maistą šeimai. Tad jeigu norite šaldiklyje turėti rankų darbo virtinukų, koldūnų ar mėgautis plonyčiais lietiniais, tirštais barščiais – Susisiekite ir užsisakykite čia


5. Diana yra profesionali kulinarė, dirbo restoranėlyje Ukrainoje. Barščius verda nerealius, mielai gamintų maistą šventėms ir kasdienai. Susisiekite ir užsisakykite čia