top of page

Ukrainietės skaniai gamina! Kur užsisakyti autentiškų barščių, koldūnų, pyragėlių, Kijevo tortą?

Legendomis apipintų, autentiškų, pačių ukrainiečių pagamintų ukrainietiškų barščių, koldūnų, bandelių su česnakiniu ir kitokiais įdarais, pyragų ir tortų dabar galite paragauti ne tik ukrainietiškos virtuvės restorane.

Nuo karo Ukrainoje bėgančioms moterims (ir tiesiog mėgstančioms gaminti, ir profesionalioms konditerėms bei kulinarėms) sunku nieko neveikti – darbas virtuvėje bent trumpam leidžia užsimiršti ir, žinoma, užsidirbti, todėl jos mielai gamintų jums – ir kasdienį, ir šventinį maistą.


ukrainietiški barščiai, receptas, kur užsisakyti
Shutterstock.com nuotr.


Naujų skelbimų atsiranda kone kasdien, todėl sąrašą vis papildysime.

Sekite, užsisakykite, ragaukite, atraskite naujų skonių ir – labai gali būti – naujų draugų, nes niekas nesivienija žmonių taip, kaip suvienija maistas.

Kartu mes stipresni!


1. Lena ir Marina kepa tikrą ažiotažą jau sukėlusius burnoje tirpstančius napoleonus.

Susisiekite ir užsisakykite čia


2. Nadia kepa pyragėlius su įvairiais įdarais: ir su mėsa, ir saldžius.

Susisiekite ir užsisakykite čia


3. Natalija gamina virtinius su įvairiausiais įdarais, verda ukrainietiškus barščius

Susisiekite ir užsisakykite čia

ukrainietiški koldūnai, receptas
Shutterstock.com nuotr.

4. Karina gardžiai gamina įvairius patiekalus, gali ruošti maistą šeimai. Tad jeigu norite šaldiklyje turėti rankų darbo virtinukų, koldūnų ar mėgautis plonyčiais lietiniais, tirštais barščiais – Susisiekite ir užsisakykite čia


5. Diana yra profesionali kulinarė, dirbo restoranėlyje Ukrainoje. Barščius verda nerealius, mielai gamintų maistą šventėms ir kasdienai. Susisiekite ir užsisakykite čia


6. Marina 10 metų dirbo geriausiuose Ukrainos restoranuose, specializuojasi užkandžių gamyboje ir konditerijoje. Gyvena Kaune. Susisiekite ir užsisakykite čia


7. Gardžių kepinių? Keksų, pyragų? Kreipkitės į Liudmilą. Susisiekite ir užsisakykite čia


8 Yana apsistojo Šiauliuose, kepa duoną ir jos gaminius, saldžius kepinius (bandeles, pyragus). Jeigu pramokti gaminti ukrainietiškus patiekalus, susipažinti su ukrainiečių virtuvės paslaptimis – Yana mielai Jums padės. Susisiekite ir užsisakykite čia


9. Darja į Lietuvą pabėgo kartu su mama, kuri labai skaniai gamina. Susisiekite ir užsisakykite čia

bandelės su česnakais, receptas
Shutterstock.com nuotr.

10. Yrina gamina sveikuolišką naminę granolą ir becukrius skanėstus, kuriuos galima užsisakyti čia . Visi pinigai už Yrinos gaminius keliauja Yrinai ir jos šeimai.


11. Lesya Babich gamina nerealius ukrainietiškus koldūnai, įvairiausius saldumynus. Susisiekite ir užsisakykite čia


12. Aliona jau išgarsėjo kaip skanėstų fėja, o jos kepiniai iš Prienų jau keliauja po visą Lietuvą. Niekada neragavote Kijevo torto? Aliona sako, kad nieko skanesnio žmonija nėra sugalvojusi! O kreminės „Velnio trobelės“, eklerų, makarūnsų? Susisiekite ir užsisakykite čia


13. Oksana ir Ivanka Jums ir jūsų šeimai mielai pagamins net dviejų skirtingų rūšių barščius, koldūnus ir mielines bandeles su įvairiausiais įdarais, vištienos sriubą su makaronais, tikrus Kijevo kotletus, salotas, blynus su varškės ar bulvių košės įdaru, lietinius su varške arba mėsa ir t.t. Skambinkite +370 648 925 63. Kalbėkite rusiškai. Vilnius.


14. Liudmila ieško konditerio padėjėjo darbo. Gyvendama Ukrainoje gamino tortus pagal užsakymą. Dabar moteris gyvena Vilniuje ir mielai pagamintų tortą ar bet kurį skanėstą iš tešlos (bandelių, virtinukų, blynų ir t.t) ir Jums. Užsisakykite rašydami asmeninę žinutę čia


15. Aliona iš Mariupolio apsistojo Šiauliuose. Ekonomistės išsilavinimą turinčios moters hobis – konditerija. Paskambinkite +370 648 613 76 arba parašykite čia.


ukrainietiški barščiai, receptas
Shutterstock.com nuotr.

16. Rudaminoje apsistojusi Irina kepa tortus ir kitus skanėstus pagal užsakymus, Jos IG yra čia.

17. Lesia dabar gyvena Kaune ir čia tęsia savo mėgstamą veiklą: gamina, kepa skanėstus. Pasidairykite po jos saldų ir svaiginantį instagramo profilį čia.


18. Ira ir Julia, dvi konditerės iš Kijevo, laikinai gyvena Vilniuje ir kepa ukrainietiškus naminius tortus (Kijevo, Spartakas, sūrio tortai ir t.t.). Iš natūralių produktų, nuostabaus grožio. Susisiekite čia.


19. Karina iš Vilniaus (tel.+37062155645, feisbuko paskyra čia ) gamina nerealius naminius virtinius, barščius, kepa įvairiausius pyragėlius – vilniečiai sako, kad neatsivalgomi, ir kartoja užsakymus :)


20. Vaikų mama Lilija (Vilnius) mielai pagamintų pietus jūsų šeimai – tokius, kokių pageidausite (ir picos, ir sriubos, ir koldūnai, ir įvairiausi kepiniai), Kepa ir aukštas Velykines mielines bobas. Teiraukitės čia


21. Tortai (garsusis Kijevo – tai pat), migdoliniai sausainėliai, zefyrai, keksiukai ir kiti saldumynai – pasidairykite 22 autorinių receptų kūrėjos, konditerės Anastasijos instagrame ir FB profilyje.


22. Konditerė Yuliia iš Kijevo gyvena Vilniuje ir garsėja kepamais tortais: šokoladiniais, sūrio, biskvitinio su uogomis ir maskarpone. Rašykite jai arba skambinkite +37067369265


23. Naminiai saldumynai: pasirinkto skonio ir sudėties tortai, keksiukai, eklerai. Labai subtilus dekoras. Rašykite asmenine žinute Aleksandrai. Jos feisbuko profilis čia.


24. Liubov ir Mariana kepa, gamina įvairiausius skanėstus: tortą „Medutis", šokoladinius keksus, keksus su varškės kremu, tortus, įvairias bobas, keksiukus, šokoladinį pyragą su razinomis.


25. Naminiai koldūnai ir kukuliai. Julia gamina juos Kaune. Užsisakykite čia.


26. Šiuo metu Vilniuje gyvenantis Denisas yra virtuvės šefas. Jis gamina burnoje tirpstančius varenikus, t. y., virtinius su bulvėmis, varške, kopūstais, mėsa. taip pat – Kijevo kotletus, gardžiai įdaro karpius ir t.t. Denisas laukia užsakymų, dėl jų skambinti Jurgitai tel.: 861806006,


27. Ukrainietiški rankų darbo koldūnai ir pyragėliai, orkaitėje kepti pyragėliai su įvairiais įdarais (ir kopūstų, ir vyšnių, ir grikių su mėsa, ir t.t.), virtiniai su įvairiais įdarais. Su meile pagmintais, užšaldytais ir tvarkingai supakuotais gaminiais prekiaujama Vilniuje. Užsakymai priimami čia arba paskambinus +370 68 350 960.


28. Liudmila kepa skanius tortus, keksiukius, sviestinės tešlos kepinius. Užsisakiusieji negaili pagyrų! Kreipkitės čia.


29. Julia į Kauną atvažiavo iš Ivan-Frankvisko. Gamina naminius koldūnus ir burnoje tirpstantį tortą su uogomis „Fresier". Užsisakykite čia.


30. Ukrainietės Yulia, Olga ir Galina kepa puikius odesietiškus Napoleono tortus Vilniuje.

Atsiimti N. Vilnioje, 1 kg tik 20eur. Užsisakyti čia.


31. Įvairus naminis ukrainietiškas, labai išgirtas, estetiškas maistas (Barščiai, virtiniai, kopūstai su grybais, vištų kepenėlių tortukai ir t.t.) bei skanėstai (Ukrainietiškas „Napoleonas", tortas „Spartakas" ir kt.). Užsisakyti čia.


32. Grietininis, Napoleonas, Kijevo tortas, „Spartakas" ir „Malkos po sniegu" ir kiti saldūs naminiai skanėstai laukia Innos virtuvėje.


33. Irka gyvena Jurbarke (Kauno raj.), kepa tortus ir kitus skanėstus. Rašykite jai čia.


34. Saldėsiais Irina lepino draugus, bičiulius ir kolegas Ukrainoje, dabar lepia šeimą, pas kurią gyvena Vilniuje. Mielai skanėstų iškeptų ir Jums: tel. +37068343498 (kalba rusiškai).


35. Lena iš Kauno gamina viską: nuo koldūnų su įvairiausiais įdarais, balandėlių iki plonytėliausių blynelių. Susisiekite čia.


Sąrašą nuolat pildysime ir skelbsime atnaujintą.


Ačiū Jums, sėkmės darbščiosioms konditerėms ir kulinarėms!Komentar


Naujausi įrašai

bottom of page