top of page
Alfo Ivanausko nuotolinis kulinarinis kursas kulinarinė knyga vmgonline 2.jpg

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 • Ar galima užsisakyti tik kursus arba tik knygą?
  Taip, galima. Knygos kaina – 99 Eur, kursų kaina – 99 Eur. Arba galite įsigyti kursus ir kulinarinę knygą tik už 99 eurus. Jei perkate tik knygą informuokite mus el. paštu: unikaluskursai@vmgvilnius.lt.
 • Ar galėsiu jau nupirktus kursus persiųsti pažiūrėti savo draugams?
  Ne, negalėsite, nes apsaugos sistema Jums leis žiūrėti tik iš Jūsų įrenginio. Bet tai galėsite daryti su šeima ar draugais.
 • Kada gausiu Alfo knygą?
  Knygą galėsite atsiimti Vilniuje esančioje VMG studijoje. Tiesiog susisiekite el. paštu: unikaluskursai@vmgvilnius.lt ir sutarsime Jums patogų laiką.
 • Jeigu gyvenu ne Lietuvoje, kaip atsiimti knygą?
  Susisiekite el. paštu: unikaluskursai@vmgvilnius.lt ir sutarsime Jums patogų laiką, kada galėtumėte knygą atsiimti VMG studijoje. Jeigu Jūs pats ar pati negalėsite atsiimti, tai gali padaryti bet kuris žmogus iš Jūsų aplinkos. Šį leidinį galima atsiimti tik gyvai, nes tai ne tik knyga, tai meno kūrinys, kurio siųsti paštu mes negalime.
 • Ar knygoje yra ir angliškų tekstų?
  Taip, yra. Beje, svarbiausi tekstai ir receptai knygoje yra ir anglų kalba.
 • Ar tikrai visame pasaulyje yra tik penki šimtai šių knygų?
  Taip, daugiau šios knygos nebus galima niekur įsigyti. Kiekvienas įsigyjęs knygą tampa specialaus uždaro klubo nariu, kuriame kiekvieną mėnesį gaus specialius Alfo naujienlaiškius bei galimybę dalyvauti ir bendrauti su kitais nariais. O taip pat ir išskirtinius pasiūlymus ir visas naujienas. Žmogus savo vardu gali įsigyti tik vieną knygą, nes kiekvienas kūrinys turės vieną šeimininką ir specialų numerį. Visos jos sudaro didelį meno objektą, todėl ją įsigyję tampa to dalimi.
 • Kam skirti kulinariniai kursai?
  Kursai skirti visiems, kurie nori sužinoti, kokius triukus Alfas naudoja kasdien savo virtuvėje bei laidose. Juos galėsite pritaikyti savo gyvenime: ruošiant ar kuriant receptus, gaminant patiekalus ir derinant produktus, kurie atrodo visiškai nesuderinami. Šie kursai naudingi ir gaminantiems, ir valgantiems, nes nieko nėra smagiau, kai žinai, kaip atliekami tam tikri triukai su skoniais. Tiesa, nebūtina būti magu, jog norėtum žinoti, kaip jie atlieka tam tikrus triukus – juk tai įdomu.
 • Ar kursai yra nuotoliniai?
  Yra įrašytos keturios pamokos po 1 val. Jas matysite prisijungę prie „Facebook“ grupės, bet kuriame pasaulio kampelyje ir Jums patogiu laiku.
 • Jeigu praeitais metais dalyvavau Alfo kursuose, ar sužinosiu kažką naujo?
  Taip, tai skirtingos pamokos ir paskaitos, o jei bus kalbama panašiomis temomis, vadinasi, jog Alfas nori priminti ir pabrėžti kartojamą dalyką, kad jį dar geriau įsisavintumėte.
 • Ar galite dovaną atsiųsti į užsienį?
  Taip, galime, bet knygą reikės atsiimti draugams ar giminaičiams Lietuvoje, nes tai meno kūrinys, o ne kulinarinė knyga, todėl šios knygos nesiunčiame paštu.
 • Ar galima mokėti grynais?
  Galite mokėti tiek debetine, tiek kreditine mokėjimo kortele. Grynaisiais pinigais atsikaitymas už kursus nėra galimas.
 • Ar galima pasidovanoti šią dovaną sau?
  Net būtina.
 • Turiu kitą klausimą, kuriam atsakymo čia nerandu
  Jeigu neradote atsakymo į sau rūpimą klausimą, rašykite mums: unikaluskursai@vmgvilnius.lt
 • Kaip užsiregistruoti į kursus?
  El. paštu atsiųskite mums savo „Facebook“ profilio nuorodą ir pridėsime Jus prie kursų grupės. Laiškų lauksime šiuo adresu: unikaluskursai@vmgvilnius.lt
bottom of page