Alfo Ivanausko nuotolinis kulinarinis kursas kulinarinė knyga vmgonline 2.jpg

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kada prasidės kulinariniai kursai?


Vasario viduryje. Bus paskelbtos tikslios datos ir visi klubo nariai bus pakviesti su spec. slaptažodžiais stebėti šiuos kursus.
Ar galėsiu jau nupirktus kursus persiųsti pažiūrėti savo draugams?


Ne, negalėsite, nes apsaugos sistema Jums leis žiūrėti tik iš Jūsų įrenginio. Bet tai galėsite daryti su šeima ar draugais.
Kada gausiu Alfo knygą?


Gruodžio mėnesį paskelbsime vasario datas, kada bus organizuojami susitikimai su Alfu. Visas knygas jis įteiks asmeniškai. Taip pat galėsite nusifotografuoti su autoriumi, o jeigu knygą pirksite kažkam kitam – Alfas padovanos asmeninį video sveikinimą ir kvietimą, kurį galėsite išsiųsti tam, kam nupirkote knygą.
Ar galima užsisakyti tik kursus arba tik knygą?


Ne, kulinarinius kursus ir knygą galimą įsigyti tik kartu.
Jeigu gyvenu ne Lietuvoje, kaip atsiimti knygą?


Vasario mėn. bus paskelbtos datos, kada galėsite knygą atsiimti asmeniškai, iš autoriaus rankų, be to, ne tik su parašu, bet ir asmenine dedikacija. Jeigu Jūs pats ar pati negalėsite atsiimti, tai gali padaryti bet kuris žmogus iš Jūsų aplinkos. Šį leidinį galima atsiimti tik gyvai, nes tai ne tik knyga, tai meno kūrinys, kurio siųsti paštu mes negalime.
Ar knygoje yra ir angliškų tekstų?


Taip, yra. Beje, svarbiausi tekstai ir receptai knygoje yra ir anglų kalba.
Ar tikrai visame pasaulyje yra tik penki šimtai šių knygų?


Taip, daugiau šios knygos nebus galima niekur įsigyti. Kiekvienas įsigyjęs knygą tampa specialaus uždaro klubo nariu, kuriame kiekvieną mėnesį gaus specialius Alfo naujienlaiškius bei galimybę dalyvauti ir bendrauti su kitais nariais. O taip pat ir išskirtinius pasiūlymus ir visas naujienas. Žmogus savo vardu gali įsigyti tik vieną knygą, nes kiekvienas kūrinys turės vieną šeimininką ir specialų numerį. Visos jos sudaro didelį meno objektą, todėl ją įsigyję tampa to dalimi.
Kam skirti kulinariniai kursai?


Kursai skirti visiems, kurie nori sužinoti, kokius triukus Alfas naudoja kasdien savo virtuvėje bei laidose. Juos galėsite pritaikyti savo gyvenime: ruošiant ar kuriant receptus, gaminant patiekalus ir derinant produktus, kurie atrodo visiškai nesuderinami. Šie kursai naudingi ir gaminantiems, ir valgantiems, nes nieko nėra smagiau, kai žinai, kaip atliekami tam tikri triukai su skoniais. Tiesa, nebūtina būti magu, jog norėtum žinoti, kaip jie atlieka tam tikrus triukus – juk tai įdomu.
Ar kursai bus nuotoliniai?


Yra įrašytos keturios pamokos, kurios bus Jums atsiųstos el. paštu vasario mėnesį. Galėsite jas matyti tris mėnesius bet kuriame pasaulio kampelyje ir Jums patogiu laiku. Visas pamokas galėsite gauti tą pačią dieną.
Jeigu praeitais metais dalyvavau Alfo kursuose, ar sužinosiu kažką naujo?


Taip, tai skirtingos pamokos ir paskaitos, o jei bus kalbama panašiomis temomis, vadinasi, jog Alfas nori priminti ir pabrėžti kartojamą dalyką, kad jį dar geriau įsisavintumėte.
Ar galite dovaną atsiųsti į užsienį?


Taip, galime, bet knygą reikės atsiimti draugams ar giminaičiams Lietuvoje tik iš autoriaus rankų su specialiai Jums skirta dedikacija, nes tai meno kūrinys, o ne kulinarinė knyga, todėl šios knygos nesiunčiame paštu.
Ar galima pasidovanoti šią dovaną sau?


Net būtina.
Turiu kitą klausimą, kuriam atsakymo čia nerandu


Jeigu neradote atsakymo į sau rūpimą klausimą, rašykite mums: unikaluskursai@vmgvilnius.lt
Ką gausiu užsisakęs šį komplektą dabar?


Gausite unikalų kulinarinį stalo žaidimą, kurį galėsite išbandyti su savo draugais, ir Alfo Ivanausko sveikinimą, kuriame Jus pakvies į asmeninį susitikimą vasario mėnesį.Tai unikali dovana, kurią tik dabar galima gauti už specialią kainą.
Ar galima mokėti grynais?


Galite mokėti tiek debetine, tiek kreditine mokėjimo kortele. Grynaisiais pinigais atsikaitymas už kursus nėra galimas.