top of page

Praturtink mėgstamus receptus baltymų produktais

Baltymai yra statybinė organizmo medžiaga, todėl labai svarbu, kad pakankamai jų gautume kasdien su maistu. Alfas turi idėją, kaip baltymų suvalgyti tiek, kiek reikia. Tai lengva, paprasta ir skanu.


baltymų pilni garnyrai_Alfo receptas
VMG nuotr.

  • WELL DONE konservuotas sviestines pupeles pakepinkite su česnaku, svogūnais ir petražolėmis. Toks garnyras puikiai tiks prie paukštienos ir žuvies patiekalų.

  • WELL DONE konservuotos raudonosios pupelės nuostabiai derės tirštose sriubose: moliūgų, morkų, sūrio ar žiedinių kopūstų. 

  • Gaminant masę kotletams – be įprastų ingredientų – į mėsą įberkite ¼ WELL DONE konservuotų lęšių, tokiu būdu juos praturtinsite baltymais.

  • Ruošdami salotas šviežius salotų lapus išmaišykite su WELL DONE konservuotais lęšiais ar avinžirniais.

Nepastebėsite, kaip tai taps skania Jūsų kasdienybe. Kiekvieną kartą pagardinkite savo gaminamus patiekalus vis kitu baltymų šaltiniu ir taip atraskite gardžiausią derinį. 


pupe;lės, avinžirniai ir lęšiai
VMG nuotr.

#Welldone produktų linijoje – gausi produktų įvairovė, todėl rasite viską pagal savo skonį, poreikius ar receptą – kiekvieną sekmadienį laidoje, kurią galite žiūrėti IG , Alfas dalinasi idėjomis lengvų ir labai greitai pagaminamų patiekalų receptais.


Visus #WELLDONE ingredientus rasite #MAXIMA parduotuvėse.
Comments


Naujausi įrašai

bottom of page