top of page

Juokingos dovanų idėjos, kurias supras ne visi

Originalumas renkant kalėdines dovanas – net labai sveikintinas. Tačiau jo ribas galite lengvai peržengti su keisčiausiomis prekėmis, kurias jūsų virtuvei ar skrandžiui siūlo interneto parduotuvė Amazon.com.

amazon.com nuotr.

Amazon.com nuotr.


KAVA IŠ KLOZETO Paprasti puodeliai gali krautis daiktus ir keliauti dulkėti į indaują, jei nuspręstumėte juos pakeisti jaukiais, talpiais keraminiais klozetukais, kurie yra kompanijos „BigMouth Inc“ kūrinys. Nežinia, ką į tokį šedevrą supilta kava primins, bet reklamoje teigiama, kad puodeliai superpopuliarūs ir puikiai tinka naudoti kaip gėlių vazonus, druskines, žvakides, saldainines… Spręsti jums. Vieno puodelio kaina – 12,99 dolerio.

amazon.com nuotr.

Amazon.com nuotr.


BANANO KALĖJIMAS – Tu buvai labai blogas bananas, todėl keliausi už grotų! Ar girdėjote kada taip sakant namų šeimininkę? Ne? Jei savo antrajai pusei padovanosite patogią bananų pjaustyklę, galbūt išgirsite ir ne tokių dalykų… o kartu paragausite vienu rankos mostu supjaustytų banano riekelių. Pjaustyklės kaina – vos 6,04 dolerio, o, atsižvelgiant į tai, kaip „dažnai“ žmonės pjausto bananą, šiai prekei Kalėdų laikotarpiu taikoma beveik 50 proc. nuolaida.


amazon.com nuotr.

Amazon.com nuotr.

UŽKLIJUOKITE ŽAIZDĄ… KUMPIU Jei jūsų draugas negali gyventi be skrudintos kiaulienos kumpio, ši dovana – daugiau nei ideali, nes leis mėgautis dailia kumpio gabalėlių išvaizda be kalorijų. Tiesiog tokį sterilų pleistrą-kumpį užklijuokite ant žaizdos ir pirmyn klausytis aplinkinių liaupsių. 15 kumpiapleistrių rinkinys – vos 7,84 dolerio.

amazon.com nuotr.

Amazon.com nuotr.


LABAI DIDELIEMS VAKARĖLIAMS Tie, kurie slidinėjimo žygio neįsivaizduoja be gertuvėje teliūskuojančio spiritinės kilmės skysčio, tikrai susidomės gertuve-milžine. Pirma mintis, kuri kyla išvydus šią gigantišką kalėdinę dovaną – net jei aukštai kalnuose trobelę užgriūtų sniego lavina, su šia gertuve šildytis galėtų visa turistinė grupė kone iki pavasario. Juk gertuvės talpa – net 2 litrai! Gertuvės kaina – 12,95 dolerio.

amazon.com nuotr

Amazon.com nuotr.


VIENARAGIO DUJOS Gurmanai, kur jūsų akys? Nieko su savo austrėmis, triufeliais ir kitomis fanaberijomis nebesudominsite. Į trasą žengia unikalūs vienaragio pagadinto oro saldainiai. Anot Amazon.com, jie idealiai tinka kalėdinių dovanų su bendradarbiais ar draugais keitimosi vakarėliams. Netaupykite ir sau, juk šventės – geriausias metas pasilepinti. Įsivaizduokite, su kokiu pasididžiavimu galėsite atsakyti tiems, kurie paklaus, ką valgote!

Maišelis vienaragio dujų pastilių kainuoja net 10,99 dolerio. Bet vienaragis – juk ne višta, kurią nusipirksi kiekviename prekybos centre. Maža to, 10 proc. už saldainius surenkamos sumos jų kūrėjai skiria labdarai.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page