top of page

CITY TASTE receptas: pica, blyneliai arba šokoladainis vos iš 3 ingredientų!

Kaip suderinti, regis, nesuderinamus dalykus: didelį norą valgyti naminį maistą ir dar didesnį – nestovėti vasarą prie puodų ir keptuvių? Norą leistis į gastronomines keliones ir norą jaustis saugiai bei nerizikuoti, o tai šiomis dienomis vis dar reiškia mažiau keliauti?

Ar įmanoma atradinėti naujus skonius ir likti ištikimam #zerowaste idėjoms (juk eksperimentui nepavykus maistas rizikuoja keliauti į šiukšlinę)?


greita pica, Alfo Ivanausko receptas

Viskas įmanoma. Tuo pasirūpino CITY TASTE miltinių mišinių lnija, kuriems, kad taptų naminiais patiekalais, reikia vos dviejų dalykų – vandens ir aliejaus. Ir, žinoma, keptuvės arba orkaitės.


Ši trijų ingredientų idėja patiks ir namisėdai, ir keliautojui. Ir atostogautojui pajūrio namelyje su mažute virtuve, ir keliautojui kemperiu. Ir mamai, ir tėčiui, ir vaikui, ir būsimam studentui, ir į darbus įkritusiam IT specialistui. Ir mėgstančiajam tradicijas bei lėtus pusryčius ir tam, kuris kasdien nori vis kažko naujo ir labai greitai. CITY TASTE asortimente – septynios skirtingos kultūros, 7 skirtingų pasaulio virtuvių: amerikiečių, italų, rusų, anglų, prancūzų, skandinavų, lietuvių, legendiniai tradiciniai kepiniai. Tiksliau, paruoštukas išsikepti legendinį kepinį, pavyzdžiui, itališką picą, šokoladinius mufinus, prancūziškus lietinius, lietuvišką juodą duoną ir t.t. Ir viskas, ko jums reikia – tai paruošto mišinio, šiek tiek vandens ir aliejaus. Jokių triukų, paslapčių, žinių, įgūdžių ir kitų savybių, kurių jums reikėtų, jeigu norėtumėte išsikepti tobulą lietuvišką duoną ar rusiškus mielinius oladushki. CITY TASTE miltinis mišinys yra viskas, ko reikia.Apklausos rodo, kad net 60 proc. europiečių nori išmėginti naujus, dar nepažintus, tam tikrai šaliai būdingus maisto skonius, taip pat dauguma jų, atradę karantininę namų virtuvę, ir toliau nori mėgautis kokybišku naminiu maistu. Kita vertus, vis patrauklesnis tampa darbas iš namų, tad natūralu, nors gal ir paradoksalu, bet vis mažiau laiko lieka naminiams kepiniams. CITY TASTE išsprendžia ir šį rebusą, nes miltų mišiniai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės ingredientų be jokių sintetinių skoniklių, kvapiklių ir konservantų (pačių maišyta tešla mieliniams blyneliams būtų tokia pati, kokia užsimaišo iš CITY TASTE miltinių mišinių), o rezultatas ir greitas, ir visada pavykęs bei kokybiškas – jokios įtampos dėl to, kad pačių užmaišyti keksiukai, kuriems sugaišote valandą, gali ir neiškilti. CITY TASTE miltiniai mišiniai yra pagaminti profesionalų, idealių proporcijų, todėl kepiniai pavyksta, iškyla ir atskleidžia geriausias skonio savybes iš pirmo karto ir visada!Taigi, kas skanaus valgiaraštyje šiandien:

Itališko stiliaus pica, amerikietiško stiliaus šokoladiniai keksiukai, prancūziško stiliaus lietiniai blyneliai, angliškas brownie, lietuviška juoda duona, rusiški mieliniai blynai, o gal skandinaviški vafliai, kuriuos galima ruošti ir su aliejumi, ir su sviestu (Jeigu naudosite aliejų, turėsite norvegiško stiliaus švelnios ir minkštos tekstūros vafliukus, o su sviestu iškepsite traškesnius švediškus vafliukus.


Skanaus!

Naujausi įrašai

bottom of page