top of page

Alfo idėjos, kuo pakeisti alkoholinį kokteilį

Švenčių maratonui praūžus dažnas mūsų pasijuntame pavargę, išsunkti, netekę energijos ir to vidinio švytėjimo. Tad neretai kaip tik sausis tampa vidinės švaros, detoksikacijos ir įvairiausių pažadų, kaip gyventi sveikiau, mėnesiu.

Jeigu ketinate laikytis pažado nė lašo alkoholio, Alfo patarimai ir gaivių nealkoholinių gėrimų idėjos padės jų laikytis.


ledukai limonadui
Shutterstock.com nuotr.


1. Namuose smagu pasigaminti skanios giros, o dar smagiau ją iš vyno taurių. Skanios giros galite pasigaminti remdamiesi Alfo laidos herojų patarimais. Juos rasite čia.


2. Atraskite įdomias arbatas, jų yra įvairiausių. Galite prisišaldyti įvairiausių skonių ir rūšių arbatos ledukų ir vėliau užpilti juos mineraliniu vandeniu, pavyzdžiui, TICHĖ. Nuostabus limonadas ir jausmas, kaip tirpstantys ledukai keičia mineralinio vandens skonį.

Paruoškite labai stiprios mėgstamos arbatos, supilstykite ją į ledukų formeles, sušaldykite ir tada maišykite su mėgstamu mineraliniu vandeniu. Jeigu mėgstate saldžiau, gardinkite medumi arba DANSUKKER cukraus sirupu. Limonadą tiekite papuošę jį skaniais žalumynais, pavyzdžiui, mėtos šakele, vaisiais ar uogomis.

Skanaus, obuolių sulčių, limonado receptą rasite čia.3. Nealkoholinis karštas vynas sušildys jausmus vėsiais žiemos vakarais taip pat kaip įprastas vynas. Gamindami jį vadovaukitės tomis pačiomis receptūromis, pagal kurias gaminate įprastą karštą vyną. Malonumas garantuotas.


4. Nepamirškite mano smagiai suplaktų kokteilių su kava, kurie gali paskaninti ir praskaidrinti savaitgalio rytą ar popietę. Receptą rasite čia.5. Kombuča. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra komanda, kuri gamina kombučą ir manau, kad labai artimoje ateityje apie juos išgirs visas pasaulis. Jeigu mėgstate raudoną ar baltą vyną, šampaną, tai kombuča yra puiki alternatyva.


6. Padarykite eksperimentą: degustuokite skirtingų prekės ženklų mineralinį vandenį ir bandykite atspėti, kur koks vanduo. Smagi atrakcija ir skonio receptorių lavinimas. Ir įdomi patirtis, nes pajusite, kad vanduo gali būti labai skirtingų skonių.


Sėkmės ir skanaus!


Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page