TOP5 dovanų gidas pagal Alfą

Jeigu dar neturite dovanos, nežinote, ką dovanoti, nes nedrįstate paklausti, tai dovanokite tai, ko tikrai reikia visiems, kas valgo, gamina valgyti ir mėgsta tai daryti lengvai, greitai, gerai. Alfas šiemet išbandė ne vieną „pagalbininką“ virtuvėje ir sudarė sąrašą 5 pačių reikalingiausių.

Tai tikras sufleris Kalėdų seneliams! Dalinkitės straipsnio nuoroda – sumažinkite senelio kančias!

Alfas Ivanauskas, naudingos dovanos
VMG nuotr.

Maisto vakuumavimo rinkinys, kurį sudaro vakuumavimo pompa ir daugkartiniai maišeliai, yra „the must“ šiais laikais, kai tausesnis maisto vartojimas tampa jau net ne mada, o būtinybe. Orui nepralaidžiuose maišeliuose maistas ir jo likučiai švieži išlieka 5 kartus ilgiau. Maišeliuose maistą galima tiesiog saugiai ir tvarkingai laikyti, šaldyti, rauginti (be druskos). Maišeliai plaunami indaplovėje ir naudojami vėl ir vėl!


Vakuumavimo rinkinį įsigyti galite čia

 

Labai ergonomiškas „Create 5" trintuvas, kuris, keičiant antgalius ir trynimo greitį, yra absoliučiai daugiafunkcis, nes trina viską ir viskam: daržoves karštoms ir šaltoms sriuboms, košes, vaisius desertams ir t.t. Šitas daiktas tikrai negulės be darbo!


Trintuvą galite įsigyti čia


 

„Explore 7" kokteilinė, kurį yra tokia galinga, kad suplaks ne tik įprastą kokteilį, daržoves sriuboms, sugrūs ledukus desertams, bet ir bulves neįprastiems, bet neatsivalgomiems bulviniams blynams! Specialios technologijos dėka viskas plakama žemesnėje temperatūroje, todėl produktai išsaugo maistingumą, spalvą ir šviežumą.


Kokteilinę galite įsigyti čia


 

„Easy2Clean“ kepimo skarda, padengta neprilimpančia keramikine danga, todėl pamirškite riebalus, kepimo popierių ir prisvilusius, sunkiai nugramdomus kepinių likučius. Skardos nereikia plauti – tik perbraukti drėgna šluoste. Net kibiausios tešlos sausainukai iškepti ir atvėsę dailiai nuslys į serviravimo indą. Jokio krapštymo – tik vienas malonumas.


Skardą galite įsigyti čia


 

Daugiafunkcė „Airfry" skarda sukurta taip, kad ant jos sudėtas maistas orkaitėje kaista iš visų pusių, todėl jo nereikia vartyti kepimo metu, ventiliacinės angelės garantuoja, kad maistas bus tobulai iškepęs, o bulvytės ir daržovės neįtikėtinai traškios! Ant apverstos skardos patogu vėsinti ką tik iškeptus pyragus ar gaminti kitus konditerinius gaminius.


Skardą galite įsigyti čia


 

Gerų dovanų!

Naujausi įrašai