top of page

SKAITOMIAUSIŲJŲ TOP5: purūs keksai, sočios sriubos ir kiti būdai neleisti gyvenimui sustoti

Jaučiamės tarsi sukaustyti, keisto jausmo sustingdytomis smegenimis, dauguma mūsų kasdienius darbus dirbame automatiniu režimu, nes visos mintys vis dar su jais – Ukrainoje kovojančiais, bėgančiais, ieškančiais saugesnio laikino prieglobsčio.


Socialiniuose tinkluose gausu kaltės jausmo. Jaučiamės kalti, kad mėgaujamės rytine late, kad miegame minkštose lovose ant švarių pagalvių, kad valgome sočias vakarienes. Tačiau kova prieš mirtį sėjančiuosius kaip tik tokia ir yra: dar labiau gyventi!


Populiariausi receptai
VMG nuotr.

Šią savaitę kepėme sutirštinto pieno tešlos labai purų ir drėgną keksą. Juo galite pavaišinti kolegas (draugiškais mainais į paramą Ukrainai) arba parduoti socialiniuose tinkluose surengtame aukcione. Daugiau idėjų, kaip padėti Ukrainai, rasite čia.

purus keksas, receptas
VMG nuotr.

Nepamirškite bendrų vakarienių. Su draugais, giminaičiais, kolegomis. Susitikite, gaminkite, bendraukite, dalinkitės. Nereikia prabangių, degustacinių patiekalų. Prisiminkite visų mėgstamus makaronų patiekalus, trintas sriubas. Kaip tai, kas paprasta, paruošti ir patiekti ypatingai, Alfas pasakojo pirmadienio laidoje #Alfasvienasnamuose. Visus receptus rasite čia. Neatsivalgomo ir universalaus (tiks ne tik makaronams) padažo receptą rasite čia


Alfo receptai
VMG nuotr.

Ir žinoma, blynai. Jie yra favoritai ne tik per Užgavėnes. Jie visada ir visų laikų mėgstamiausieji.

Skaniausių #vmgonline.lt blynų receptus rasite čia.


blynai, receptai
VMG nuotr.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page