top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: gundančių desertų, gaivių salotų ir neatsivalgomų vėrinukų sezonas

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.


Ypatingas, gundantis, neatsiragaujamas desertas karštai (ir ne tik) dienai: „Prosecco" padaže paskandinti skanėstai. Išbandykite braškių ir „Prosecco Beurre Blanc" su ledais ir sausainiais.

braškių ir kedų desertas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį tiesioginėje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino patiekalus, tobulai tinkančius artėjančiam vasaros ir, žinoma, grilio sezonui: gaivias agurkų ir granatų salotas, Azijietiškus vištienos ir krevečių iešmelius , grybų ir morkų užtepėlę

Alfo receptai
Alfo Ivanausko nuotr.

Grynas oras – geriausias gero apetito draugas. Kad iškylavimas būtų malonus, rūpestingai

suplanuota užkandžių pintinėlė – būtina. Raginame pasirūpinti, kad joje būtų sočių, bet lengvų užkandžių. Vienas galimų variantų – krekeriai + daug skirtingų pagardų. Idėjos čia.

Gaidelis krekeriai

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį jūsų dėmesio laukia nauja laida, kurioje Alfas dalinsis idėjomis lengvų ir greitai pagaminamų patiekalų receptų tik iš 4 pagrindinių ingredientų, o kitus tikrai rasite savo namuose. Pirmas laidos receptas – gaivios ir gardžios pomidorų ir šilauogių salotos, kurioms pagaminti reikia vos 4 ingredientų.

pomidorų salotos su šilauogėmis ir burata_receptas
VMG nuotr.

Daržovingi patiekalai su kalafioru labai tinka šilčiausiam metų sezonui: lengvi, sotūs ir maistingi. 9 ieškomiausius VMGonline receptus rasite čia.

kalafioro steikas_receptas
VMG nuotr.

 

Prenumeruok Alfo laišką ir kiekvieną penktadienį gauk 10 Alfo atrinktų receptų.

Naujienlaiškį nemokamai prenumeruok čia.


 


Iki.Comments


Naujausi įrašai

bottom of page