top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: šiek tiek kulinarinės atrakcijos ir į vaikystę teleportuojantys receptai

Grilyje kepti paukštienos, vaisių ir daržovių vėrinukai, nostalgiško skonio nesaldūs pyragai ir į vaikystę teleportuojančios sriubos – šią savaitę dalinomės kaip tik tokiais receptais.

Alfo receptai_morkų desertas_paukštienos vėrinukai_svogūnų pyragas
VMG nuotr.

Pieniškos sriubos su daržovėmis receptas yra turbūt vienas ieškomiausių visų laikų receptų. Gardi, švelni, greitai pagaminama ši sriuba daugumai mūsų primena vaikystę. Receptas laukia čia.


pieniška sriuba su daržovėmis_receptas
VMG nuotr.

Nesvarbu, pavasaris ar vasara, valgyti nuo iešmelio yra ne tik labai skanu, bet ir savita

kulinarinė atrakcija. O jeigu šalia sultingų paukšienos vėrinukų bus patiektas dar ir toks gardus kruopų garnyras, patiekalui bus tiesiog neįmanoma atsispirti.


payukštienos iešmeliai su kruopų garnyru_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį tiesioginėje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino tai, kam tiesiog neįmanoma atsispirti, o pasigamina labai greitai ir lengvai. Be to, pavyksta iš pirmo karto!


Alfo receptai_svogūnų pyragas_gaivus gėrimas_žolelių aliejus
Alfo Ivanausko nuotr.

Morkos puikiai tinka ne tik sriuboms, troškiniams ir salotoms, bet ir desertams gaminti. Morkų pyragas yra geriausias įrodymas, tačiau desertų su morkomis sąrašas juo nesibaigia.


morkų desertas_receptas
VMG nuotr.

Labai lengvas pagaminti ir išties neatsivalgomas užkandis, tinkantis turbūt visoms progoms: šventėms, iškyloms ar tiesiog draugiškam, kaimyniškam, bičiuliškam pasisėdėjimui vakare prie grilio. Sūrių fondiu – tikras susitikimų hitas!


sūrių fondiu_receptas
VMG nuotr.

Skanaus.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page