top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: su Mamos diena, mielos Mamos!

Visas dėmesys šiandien mamai.

Nustebinkite patiekalais, kurių receptais dalinomės visą savaitę.

Alfo receptai
VMG nuotr.

Ypatingą savaitgalį pradėkime desertu.

Iškepti pyragą, keksiukų, sausainių, nustebinti ankstyva kava ir karštais sumuštiniais – mama džiaugsis visomis maloniomis staigmenomis. Desertas puodelyje/stiklinėje/formelėje – dar asmeniškesnė valgoma dovana.

desertas puodelyje_receptas
Alfo Ivanausko nuotr.

Jeigu norite nustebinti savo mamą, močiutę, sesę, o gal draugę ar mylimąją, paruoškite jai legendinį, tiesiog burnoje tirpstantį pyragą. pagal Alfo receptą.


naminis pyragas su braškėmis_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį tiesioginėje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas atidavė duoklę šparagų sezonui – gamino trintą šparagų sriubą, o kanelių mėgėjų džiaugsmui – nekeptas citrininės varškės kaneles. Laidą dar kartą visada galite peržiūrėti čia.


Alfo receptai_trinta smidrų sriuba
Alfo Ivanausko nuotr,

Valgyti pusryčiams ką tik pagamintus mėgstamus varškėtukus yra didelis malonumas ir gal net privilegija. Tačiau varškėčiai gali būti ne tik įprasti varškėtukai: pažaiskite! Jeigu iš varškėčių tešlos formuotume spurgytes ir jas ne virtume, o keptume, pavyktų skaniausios spurgos!

Ar kada valgėte spurgų pusryčiams? Pirmyn! Kitokių varškėčių receptai.


kepti varškėčiai_receptas
VMG nuotr.

Jeigu dar ieškote puokštės mamai, padovanokite jai šviežių smidrų puokštę ir kartu paruoškite bent vieną patiekalą iš labiausiai ieškomų patiekalų su smidrais receptų.


brusketos su smidrais_receptai
Shutterstock.com

Gražios šventės!


Naujausi įrašai

bottom of page